![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
“Η ΠΑΕ ΑΕΛ συγχαίρει τους ποδοσφαιριστές της ομάδας και τον προπονητή μας Παύλο Δερμιτζάκη, για τη σημερινή πολύ σημαντική νίκη” αναφέρει η ανακοίνωση της ΑΕΛ και συνεχίζει:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
“Επιθυμούμε να ευχαριστήσουμε τη διοίκηση της Νίκης Βόλου για την άψογη φιλοξενία τους και να σημειώσουμε ότι ο διαιτητής του αγώνα κ. Βλάχος και οι βοηθοί του στάθηκαν στο ύψος των περιστάσεων”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις