![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την τελευταία του πνοή σε ηλικία 46 ετών άφησε σήμερα (06/03) ένας Βολιώτης.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Τον άτυχο άνδρα βρήκε στο σπίτι χωρίς τις αισθήσεις του, η σύζυγός του, που ειδοποίησε το ΕΚΑΒ. Στο Νοσοκομείο Βόλου όπου διακομίστηκε και παρά τις προσπάθειες των γιατρών να του επαναφέρουν τις ζωτικές λειτουργίες, αυτό δεν κατέστη δυνατό με αποτέλεσμα ο 46χρονος να καταλήξει.
Σύμφωνα με πληροφορίες ο εκκλιπών αντιμετώπιζε καρδιακά προβλήματα
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις