Τους διαιτητές της 1ης αγωνιστικής των play off της Super League 2, ανακοίνωσε η ΚΕΔ/ΕΠΟ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την αναμέτρηση του Πανθεσσαλικού ανάμεσα στη Νίκη Βόλου και την ΑΕΛ την Κυριακή 24/3 στις 3:00μ.μ. θα διευθύνει ο Στέφανος Κουμπαράκης από την ΕΠΣ Κυκλάδων. Βοηθοί του θα είναι ο Ανδρέας Μεϊντανας (Αχαΐας) και Ιωάννης Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας).
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Τέταρτος διαιτητής ορίστηκε ο Νικόλαος Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας) και παρατηρητής διαιτησίας ο Ιωάννης Τοπούζης (Τρικάλων).
Ο Στέφανος Κουμπαράκης έχει “σφυρίξει” την φετινή σεζόν δύο ακόμη παιχνίδια της Super League2 και συγκεκριμένα το Ηλιούπολη – Καλλιθέα (1-2) και το Ηρακλής – Λεβαδειακός (0-1).
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις