![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο τελικός του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Άρη πλησιάζει, με τις δύο ομάδες να μονομαχούν το απόγευμα του Σαββάτου (25/5, 20:30) στο κεκλεισμένων των θυρών Πανθεσσαλικό για το πολυπόθητο τρόπαιο και την έξοδο στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις της νέας αγωνιστικής περιόδου.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ωστόσο, η μεγάλη αναμέτρηση έχει και ιστορικό χαρακτήρα, αφού για πρώτη φορά στα χρονικά του θεσμού κλήθηκε να διαιτητεύσει το ματς γυναίκα και συγκεκριμένα η Στεφανί Φραπάρ.
Η Γαλλίδα μάλιστα βρέθηκε από το πρωί του Σαββάτου στον Βόλο, έκανε βόλτα στο λιμάνι απολαμβάνοντας τον καλό καιρό που κάνει στην πόλη της Θεσσαλίας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις