![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Συγχαρητήρια ανακοίνωση εξέδωσε η Αγία Άννα για τον Γιώργο Κρομμύδα, που αναδείχθηκε πρωταθλητής Ελλάδας με την Κ17 του ΠΑΟΚ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αναλυτικά:
Η Σχολή Ποδοσφαίρου της Αγίας Άννας συγχαίρει τον αθλητή Γιώργο Κρομμύδα, ο οποίος χθες (28/5) αναδείχθηκε πρωταθλητής Ελλάδας με την ομάδα Κ-17 του ΠΑΟΚ!
Ο Γιώργος αποτελεί ποδοσφαιρικό προϊόν της Σχολής μας κι είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι γι’ αυτήν του την διάκριση! Παράλληλα, είμαστε σίγουροι πως το ταλέντο του κι ο αδαμάντινος χαρακτήρας του θα είναι τα μέσα για ακόμα σπουδαιότερες επιτυχίες στο μέλλον!
Γιώργο, σου ευχόμαστε τα καλύτερα! Η οικογένεια της Αγίας Άννας δε σε ξεχνά και θα βρίσκεται δίπλα σου, σε κάθε σου βήμα!
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις