![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Η ΠΑΕ Βόλος με ανακοίνωσή της γνωστοποιεί ότι ξεκίνησαν οι εργασίες για την τοποθέτηση καμερών στο Πανθεσσαλικό Στάδιο, ως όφειλε να πράξει ώστε η ομάδα να μπορεί να αγωνιστεί με την παρουσία θεατών.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αναλυτικά:
“Η ΠΑΕ Βόλος γνωστοποιεί ότι έχουν ήδη ξεκινήσει οι εργασίες για τον εκσυγχρονισμό του Πανθεσσαλικού σταδίου σύμφωνα με τις αυστηρές προϋποθέσεις που θέτει ο νέος νόμος.
Το συνολικό κόστος των εργασιών ανέρχεται στις 400.000 ευρώ και θα καλυφθεί εξ ολοκλήρου από την ΠΑΕ Βόλος”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις