Το πρόγραμμα των ομίλων της Β’ κατηγορίας

Η Β’ κατηγορία της ΕΠΣΘ θα αρχίσει στις 8-9 Οκτωβρίου και θα διεξαχθεί φέτος σε δύο ομίλους, σε μια χρονιά προπαρασκευαστική πριν και τη δική της επαναφορά σε ένα όμιλο κατά την επόμενη αγωνιστική περίοδο.
Το αναλυτικό πρόγραμμα και για τους δύο ομίλους, όπως προέκυψε μετά την κλήρωση, έχει ως εξής…


1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (8-9/10)
Μακρινίτσα-Τοξότης
Δάφνη-Ελευθεριακός
Ανθ. Γαζής-Α.Ε. 2002
Κένταυρος Ν.Π.-Ιάσων Α.Μ.
Πηλέας-Πανιώνιος
Εθνικός-Λεχώνια

2η αγωνιστική (15-16/10)
Δάφνη-Μακρινίτσα
Τοξότης-Ανθ. Γαζής
Ελευθεριακός-Κένταυρος Ν.Π.
Α.Ε. 2002-Πηλέας
Ιάσων Α.Μ.-Εθνικός
Λεχώνια-Πανιώνιος

3η αγωνιστική (22-23/10)
Μακρινίτσα-Ανθ. Γαζής
Κένταυρος Ν.Π.-Δάφνη
Πηλέας-Τοξότης
Εθνικός-Ελευθεριακός
Λεχώνια -Α.Ε. 2002
Πανιώνιος-Ιάσων Α.Μ.

4η αγωνιστική (5-6/11)
Κένταυρος Ν.Π.-Μακρινίτσα
Ανθ. Γαζής-Πηλέας
Δάφνη -Εθνικός
Τοξότης-Λεχώνια
Ελευθεριακός-Πανιώνιος
Ιάσων Α.Μ.-Α.Ε. 2002

5η αγωνιστική (12-13/11)
Μακρινίτσα-Πηλέας
Εθνικός-Κένταυρος Ν.Π.
Λεχώνια-Α νθ. Γαζής
Πανιώνιος-Δάφνη
Ιάσων Α.Μ.-Τοξότης
Α.Ε. 2002-Ελευθεριακός

6η αγωνιστική (19-20/11)
Εθνικός-Μακρινίτσα
Πηλέας-Λεχώνια
Κένταυρος Ν.Π.-Πανιώνιος
Ανθ. Γαζής-Ιάσων Α.Μ.
Δάφνη -Α.Ε. 2002
Τοξότης-Ελευθεριακός

7η αγωνιστική (26-27/11)
Μακρινίτσα-Λεχώνια
Πανιώνιος-Εθνικός
Ιάσων Α.Μ.-Πηλέας
Α.Ε. 2002-Κένταυρος Ν.Π.
Ελευθεριακός-Ανθ. Γαζής
Τοξότης-Δάφνη

8η αγωνιστική (3-4/12)
Πανιώνιος-Μακρινίτσα
Λεχώνια-Ιάσων Α.Μ.
Εθνικός-Α.Ε. 2002
Πηλέας-Ελευθεριακός
Κένταυρος Ν.Π.-Τοξότης
Ανθ. Γαζής-Δάφνη

9η αγωνιστική (10-11/12)
Μακρινίτσα-Ιάσων Α.Μ.
Α.Ε. 2002-Πανιώνιος
Ελευθεριακός-Λεχώνια
Τοξότης-Εθνικός
Δάφνη-Πηλέας
Ανθ. Γαζής-Κένταυρος Ν.Π.

10η αγωνιστική (17-18/12)
Α.Ε. 2002-Μακρινίτσα
Ιάσων Α.Μ.-Ελευθεριακός
Πανιώνιος-Τοξότης
Λεχώνια-Δάφνη
Εθνικός- Ανθ. Γαζής
Πηλέας-Κένταυρος Ν.Π.

11η αγωνιστική (14-15/1)
Ελευθεριακός-Μακρινίτσα
Τοξότης-Α.Ε. 2002
Δάφνη -Ιάσων Α.Μ.
Ανθ. Γαζής-Πανιώνιος
Κένταυρος Ν.Π.-Λεχώνια
Πηλέας-Εθνικός

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (8-9/10)
Δήμητρα-Μυρμιδόνες
Ν.Α. Νίκης-Ηρακλής Α.Θ.
Αγ. Άννα-Άθλος
Αργοναύτες-Αγχίαλος
Αγροτικός-Αχιλλέας
Μικροθήβες-Μαγνησιακός

2η αγωνιστική (15-16/10)
Ν.Α. Νίκης-Δήμητρα
Μυρμιδόνες –Αγ. Άννα
Ηρακλής Α.Θ. -Αργοναύτες
Άθλος-Αγροτικός
Αγχίαλος-Μικροθήβες
Μαγνησιακός-Αχιλλέας

3η αγωνιστική (22-23/10)
Δήμητρα-Αγ. Άννα
Αργοναύτες-Ν.Α. Νίκης
Αγροτικός-Μυρμιδόνες
Μικροθήβες-Ηρακλής Α.Θ.
Μαγνησιακός-Άθλος
Αχιλλέας-Αγχίαλος

4η αγωνιστική (5-6/11)
Αργοναύτες-Δήμητρα
Αγ. Άννα-Αγροτικός
Ν.Α. Νίκης-Μικροθήβες
Μυρμιδόνες-Μαγνησιακός
Ηρακλής Α.Θ.-Αχιλλέας
Αγχίαλος-Άθλος

5η αγωνιστική (12-13/11)
Δήμητρα-Αγροτικός
Μικροθήβες-Αργοναύτες
Μαγνησιακός-Αγ. Άννα
Αχιλλέας-Ν.Α. Νίκης
Αγχίαλος-Μυρμιδόνες
Άθλος-Ηρακλής Α.Θ.

6η αγωνιστική (19-20/11)
Μικροθήβες-Δήμητρα
Αγροτικός-Μαγνησιακός
Αργοναύτες-Αχιλλέας
Αγ. Άννα-Αγχίαλος
Ν.Α. Νίκης-Άθλος
Μυρμιδόνες-Ηρακλής Α.Θ.

7η αγωνιστική (26-27/11)
Δήμητρα-Μαγνησιακός
Αχιλλέας-Μικροθήβες
Αγχίαλος-Αγροτικός
Άθλος-Αργοναύτες
Ηρακλής Α.Θ.-Αγ. Άννα
Μυρμιδόνες-Ν.Α. Νίκης

8η αγωνιστική αγων. (3-4/12)
Αχιλλέας-Δήμητρα
Μαγνησιακός -Αγχίαλος
Μικροθήβες-Άθλος
Αγροτικός-Ηρακλής Α.Θ.
Αργοναύτες-Μυρμιδόνες
Αγ. Άννα-Ν.Α. Νίκης

9η αγωνιστική (10-11/12)
Δήμητρα-Αγχίαλος
Άθλος-Αχιλλέας
Ηρακλής Α.Θ.-Μαγνησιακός
Μυρμιδόνες-Μικροθήβες
Ν.Α. Νίκης-Αγροτικός
Αγ. Άννα-Αργοναύτες

10η αγωνιστική (17-18/12)
Άθλος-Δήμητρα
Αγχίαλος-Ηρακλής Α.Θ.
Αχιλλέας-Μυρμιδόνες
Μαγνησιακός-Ν.Α. Νίκης
Μικροθήβες-Αγ. Άννα
Αγροτικός-Αργοναύτες

11η αγωνιστική (14-15/1)
Ηρακλής Α.Θ.-Δήμητρα
Μυρμιδόνες-Άθλος
Ν.Α. Νίκης-Αγχίαλος
Αγ. Άννα-Αχιλλέας
Αργοναύτες-Μαγνησιακός
Αγροτικός-Μικροθήβες

*Στον β’ γύρο οι ομάδες αντιστρόφως