Το πρόγραμμα αγώνων της Α’ ΕΠΣΘ

Σε ένα όμιλο επανέρχεται η διεξαγωγή του πρωταθλήματος για την Α’ ΕΠΣΘ, με ημερομηνία έναρξης το Σαββατοκύριακο 24-25/9. Το πλήρες πρόγραμμα όπως προέκυψε μετά την κλήρωση, έχει ως εξής…


1η αγωνιστική (24-25/9)
Α.Ε. Διμηνίου-Αγ.Παρασκευή
Πύρασος-Απόλλων
Σαρακηνός-Πρωτεσίλαος
Αίας-Σκιάθος
Σκόπελος-Ηρακλής Β.
Ακρόπολη-Θησέας
Παγασητικός-Γ.Σ. Αλμυρού
Άρης-Διαγόρας

2η αγωνιστική (1-2/10)
Πύρασος-Α.Ε. Διμηνίου
Αγ. Παρασκευή-Σαρακηνός
Απόλλων-Αίας
Πρωτεσίλαος-Σκόπελος
Σκιάθος-Ακρόπολη
Ηρακλής Β.-Παγασητικός
Θησέας-Διαγόρας
Γ.Σ. Αλμυρού-Άρης

3η αγωνιστική (8-9/10)
Α.Ε. Διμηνίου-Σαρακηνός
Αίας-Πύρασος
Σκόπελος-Αγ.Παρασκευή
Ακρόπολη-Απόλλων
Παγασητικός-Πρωτεσίλαος
Διαγόρας-Σκιάθος
Άρης-Ηρακλής Β.
Θησέας-Γ.Σ. Αλμυρού

4η αγωνιστική (15-16/10)
Αίας-Α.Ε. Διμηνίου
Σαρακηνός-Σκόπελος
Πύρασος-Ακρόπολη
Αγ. Παρασκευή-Παγασητικός
Απόλλων-Διαγόρας
Πρωτεσίλαος-Άρης
Σκιάθος-Γ.Σ. Αλμυρού
Ηρακλής Β.-Θησέας

5η αγωνιστική (22-23/10)
Α.Ε. Διμηνίου-Σκόπελος
Ακρόπολη-Αίας
Παγασητικός-Σαρακηνός
Διαγόρας-Πύρασος
Άρης-Αγ. Παρασκευή
Γ.Σ. Αλμυρού-Απόλλων
Θησέας-Πρωτεσίλαος
Σκιάθος-Ηρακλής Β.

6η αγωνιστική (29-30/10)
Ακρόπολη-Α.Ε. Διμηνίου
Σκόπελος-Παγασητικός
Αίας-Διαγόρας
Σαρακηνός-Άρης
Πύρασος-Γ.Σ. Αλμυρού
Αγ. Παρασκευή -Θησέας
Απόλλων-Ηρακλής Β.
Πρωτεσίλαος-Σκιάθος

7η αγωνιστική (5-6/11)
Α.Ε. Διμηνίου-Παγασητικός
Διαγόρας-Ακρόπολη
Άρης-Σκόπελος
Γ.Σ. Αλμυρού-Αίας
Θησέας-Σαρακηνός
Ηρακλής Β.-Πύρασος
Σκιάθος-Αγ. Παρασκευή
Απόλλων-Πρωτεσίλαος

8η αγωνιστική (12-13/11)
Διαγόρας-Α.Ε. Διμηνίου
Παγασητικός-Άρης
Ακρόπολη-Γ.Σ. Αλμυρού
Σκόπελος-Θησέας
Αίας-Ηρακλής Β.
Σαρακηνός-Σκιάθος
Πύρασος-Πρωτεσίλαος
Αγ. Παρασκευή -Απόλλων

9η αγωνιστική (19-20/11)
Α.Ε. Διμηνίου -Άρης
Γ.Σ. Αλμυρού-Διαγόρας
Θησέας-Παγασητικός
Ηρακλής Β.-Ακρόπολη
Σκιάθος-Σκόπελος
Πρωτεσίλαος-Αίας
Απόλλων-Σαρακηνός
Αγ. Παρασκευή-Πύρασος

10η αγωνιστική (26-27/11)
Γ.Σ. Αλμυρού-Α.Ε. Διμηνίου
Άρης-Θησέας
Διαγόρας-Ηρακλής Β.
Παγασητικός-Σκιάθος
Ακρόπολη-Πρωτεσίλαος
Σκόπελος-Απόλλων
Αίας-Αγ. Παρασκευή
Σαρακηνός-Πύρασος

11 η αγωνιστική (3-4/12)
Α.Ε. Διμηνίου-Θησέας
Ηρακλής Β.-Γ.Σ. Αλμυρού
Σκιάθος-Άρης
Πρωτεσίλαος-Διαγόρας
Απόλλων-Παγασητικός
Αγ. Παρασκευή -Ακρόπολη
Πύρασος-Σκόπελος
Σαρακηνός-Αίας

12η αγωνιστική (10-11/12)
Ηρακλής Β.-Α.Ε. Διμηνίου
Θησέας-Σκιάθος
Γ.Σ. Αλμυρού-Πρωτεσίλαος
Άρης-Απόλλων
Διαγόρας-Αγ. Παρασκευή
Παγασητικός-Πύρασος
Ακρόπολη-Σαρακηνός
Σκόπελος-Αίας

13η αγωνιστική (17-18/12)
Α.Ε. Διμηνίου-Σκιάθος
Πρωτεσίλαος-Ηρακλής Β.
Απόλλων-Θησέας
Αγ. Παρασκευή-Γ.Σ. Αλμυρού
Πύρασος-Άρης
Σαρακηνός-Διαγόρας
Αίας-Παγασητικός
Σκόπελος-Ακρόπολη

14η αγωνιστική (7-8/1)
Πρωτεσίλαος-Α.Ε. Διμηνίου
Σκιάθος-Απόλλων
Ηρακλής Β.-Αγ. Παρασκευή
Θησέας-Πύρασος
Γ.Σ. Αλμυρού-Σαρακηνός
Άρης-Αίας
Διαγόρας-Σκόπελος
Παγασητικός-Ακρόπολη

15η αγωνιστική (14-15/1)
Α.Ε. Διμηνίου-Απόλλων
Αγ. Παρασκευή-Πρωτεσίλαος
Πύρασος-Σκιάθος
Σαρακηνός-Ηρακλής Β.
Αίας-Θησέας
Σκόπελος-Γ.Σ. Αλμυρού
Ακρόπολη-Άρης
Παγασητικός-Διαγόρας

*Στον β’ γύρο οι ομάδες αντιστρόφως