![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Αύριο το απόγευμα στο γήπεδο Πτελεού είναι προγραμματισμένη να διεξαχθεί η εξ αναβολής αναμέτρηση για την Α΄ φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΘ μεταξύ του τοπικού Πρωτεσιλάου και του Τοξότη. Το παιχνίδι θα ξεκινήσει στις 4:00′ το απόγευμα και διαιτητής έχει οριστεί ο Γ. Τσολακίδης με Α’ Βοηθό τον Χ. Γιάννη και Β’ Βοηθό τον Θ. Τασσιόπουλο…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Υπενθυμίζουμε, ότι η αναβολή της ανμέτρησης έγινε λόγω του αιφνίδιου θανάτου του Μιχάλη Σιαμανίκου.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις