![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Στις Μικροθήβες αγωνίζεται αύριο η Δήμητρα, που αντιμετωπίζει την ομώνυμη ομάδα σε μια αναμέτρηση που θα ξεκινήσεις στις 3 τα μεσημέρι. Η ομάδα της Ευξεινούπολης επιθυμεί να συνεχίσει το νικηφόρο σερί που ξεκίνησε από την αρχή της χρονιάς, απέναντι σε μια ομάδα που είναι αήττητη, αλλά έχει δυο ισοπαλίες, εκ των οποίων η μια εντός έδρας την πρώτη αγωνιστική με αντίπαλο το Μαγνησιακό (1-1)…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η αποστολή της Δήμητρας έχει ως εξής: Σαββίδης, Σαρρής, Αντωνιάδης, Καρατέεβ, Δάρρας, Τσέργας, Αράπης, Μπαράκου ,Κόκκαλης ,Βούλγαρης Ν, Δήμας, Γκαρνίδης, Πάντζιος, Ποζιόπουλος, Γαλατσίδας , Γκάμπας Δ, Χατζέλας, Μπίνας Ν, Κακλιάς.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις