Τα πρωταθλήματα ακαδημιών της ΕΠΣΘ

Συνεχίζονται κανονικά τα πρωταθλήματα Ακαδημιών της ΕΠΣΘ. Σήμερα Σάββατο (11/2) και αύριο Κυριακή (12/2) θα διεξαχθούν τα εξής παιχνίδια:


 

Σάββατο 11/2
Γεν. 2002: Ι.Μ. Δημητριάδος, 09.30, Δημητριάς-Γ.Σ. Αλμυρού: Λιάγκος.
Αγίας Παρασκευής, 10.30, Αγία Παρασκευή-Αγία Άννα: Σάββας.
Άλλης Μεριάς, 10.30, Ολυμπιακός-Μαγνησιακός 1: Βαραλής.
Ν. Αγχιάλου, 09.30, Πύρασος-ΑΠΟΒ: Αγγελόπουλος.
Ι.Μ. Δημητριάδος, 12.00, Μαγνησιακός 2-Νίκη: Λιάγκος.
Γεν. 2003: Ερμή, 12.45, Ερμής-Θησέας: Ευσταθιάδης.
Αγίας Άννας, 12.00, Αγία Άννα-Αγία Παρασκευή: Σκρίμπας.
ΑΠΟΒ, 13.00, ΑΠΟΒ-Νίκη: Πλακιάς.
Μικτή κατηγορία: Ι.Μ. Δημητριάδος, 11.00, Σαρακηνός-Άθλος: Λιάγκος.
Γεν. 2004: Ι.Μ. Δημητριάδος, 13.30, Δημητριάς-Μαγνησιακός 1: Βέργου.
Αγίας Παρασκευής, 12.00, Αγία Παρασκευή-Αγία Άννα: Ζακύνθιμος.
Ερμή, 14.00, Ερμής-Πύρασος: Παγωνόπουλος.
Ι.Μ. Δημητριάδος, 15.00, Νίκη-Ολυμπιακός: Βέργου.
Αγίας Παρασκευής, 13.00, Αγία Παρασκευή 2-Ρήγας: Ζακύνθιμος.
Γεν. 2005 (Α): Άθλου, 12.00, Άθλος-ΑΠΟΒ: Κατσιγιαννάκης.
Αλμυρού, 10.00, Γ.Σ. Αλμυρού-Νίκη: Κατσιγιαννάκης.
Αγίας Παρασκευής, 09.30, Αγία Παρασκευή-Μαγνησιακός: Σάββας.
Αγίας Άννας, 10.00, Αγία Άννα-Σαρακηνός: Σκρίμπας.
Γεν. 2005 (Β): Βασδέκειο, 12.00, Ηρακλής-Διαγόρας: Παγωνόπουλος.
Άλλης Μεριάς (8Χ8), 12.00, Αγία Παρασκευή-Βόλος 2004: Κ. Τασιόπουλος.
Ν. Αγχιάλου, 12.00, Πύρασος-Μαγνησιακός: Αγγελόπουλος.
Ερμή, 11.30, Ερμής-ΑΕΔΒ: Ευσταθιάδης.
Γεν. 2006 (Β): Άλλης Μεριάς, 12.00, Ολυμπιακός-Αγία Άννα: Ηλιοπούλου.
Βελεστίνου, 11.00, Ρήγας-Ερμής: Μπαρτζιάλης.
Αγίας Παρασκευής, 13.00, Αγία Παρασκευή-Νίκη: Σάββας.
Γεν. 2007-08 (Β): Άλλης Μεριάς, 09.30, Ολυμπιακός-Αγία Άννα: Ηλιοπούλου.
ΟΣΕ, 09.00, Νίκη-Μαγνησιακός: Χατζής.
Ν. Αγχιάλου, 11.00, Πύρασος-ΑΠΟΒ: Αγγελόπουλος.
Athletes, 10.00, ΑΕΔΒ-Αγία Παρασκευή: Χατζής.

Κυριακή 12/2
Μικτή κατηγορία: Αγριάς, 11.30, Θησέας-Ερμής: Γκογκινούδη.
* Με ανακοίνωσή της η ΕΠΣΘ γνωστοποίησε πως οι διαιτησίες των Σαββατοκύριακων 11-12 Φεβρουαρίου και 18-19 Φεβρουαρίου θα είναι δωρεάν για τα σωματεία.