![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Το 7ο συνεχόμενο τρίποντο θα προσπαθήσει να κατακτήσει η Νίκη Βόλου με αντίπαλο τον Τηλυκράτη στη Λευκάδα, στο πλαίσιο της 22ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου. Η αποστολή της Νίκης που αναχώρησε για το νησί του Ιουνίου το μεσημέρι του Σαββάτου αποτελείται από 19 ποδοσφαιριστές οι οποίοι είναι οι εξής:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Τζήμας, Ράπτης, Παπαγεωργίου, Αλεξανδρής, Παπαδήμας, Δημολιός, Παρασκευαΐδης, Ναουμίδης, Μέτσε, Κόλα, Μαλακασιώτης, Πετράκος, Κορέτα, Σκοπελίτης, Βέργος, Γαρυφαλλόπουλος, Χατζόγλου, Βασίλιεβιτς και Χατζησταμάτης.
Ο Στέφανος Ξηροφώτος θα στερηθεί τις υπηρεσίες του Γιώργου Νικλητσιώτη, ο οποίος θα εκτίσει την ποινή της μίας αγωνιστικής, λόγω της κόκκινης κάρτας στο ματς με την Ιστιαία ενώ επίσης εκτός αποστολής έμειναν οι Βουρδάκης, Ματθαίου και Τσιανάκας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις