![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ευχαριστήρια ανακοίνωση προς τον Κώστα Αγοραστό, περιφεριάρχη Θεσσαλίας, εξέδωσε ο Απόλλων Λάρισας ο οποίος έχει εκδηλώσει αρκετές φορές την αγάπη του προς τον σύλλογο, πηγαίνοντας πολλές φορές στο γήπεδο να δει την προσπάθεια των ποδοσφαιριστών στου Σάκη Θεοδοσιάδη.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η ανακοίνωση:
Η διοίκηση και όλη η ποδοσφαιρική «οικογένεια» του Απόλλωνα Λάρισας, θέλει να ευχαριστήσει θερμά τον Περιφερειάρχη Θεσσαλίας κ. Κώστα Αγοραστό, ό οποίος βρίσκεται κοντά στην ομάδα, για ότι και αν χρειασθεί και είναι των αρμοδιοτήτων του.
Ο κ. Αγοραστός έχει αποδείξει έμπρακτα, όλα τα χρόνια ότι διακατέχεται από αγνά φίλαθλα αισθήματα για τον ιστορικό μας σύλλογο, ενω συχνά-πυκνά δεν χάνει την ευκαιρία να παρακολουθεί επίσημους αγώνες του Απόλλωνα, όπως και την Κυριακή (19/03) όπου η ομάδα μας αγωνιζόταν στο γήπεδο Φιλιππούπολης, με τον Θεσπρωτό (3-0) για το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας.
Μάλιστα είχε την ευκαιρία να επισκεφθεί και τα νέα γραφεία του Απόλλωνα στο γήπεδο, παρουσία του εκπροσώπου της διοίκησης κ. Χρήστου Τερζούδη.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις