Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου σε Α’ και Β’ ΕΠΣΘ

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Με τα παιχνίδια της 25ης αγωνιστικής επανέρχεται σε κανονικούς ρυθμούς, το πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΘ, την ώρα που για τους δυο ομίλους της Β’ ΕΠΣΘ θα διεξαχθεί η 20η αγωνιστική το Σαββατοκύριακο 22-23 Μαρτίου. Από την Τοπική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των διαιτητών και των βοηθών τους και…

το αναλυτικό πρόγραμμα διεξαγωγής των αγώνων που έχουν ως εξής:

Α’ κατηγορία
Σάββατο 22/4
Γηπ. Σκιάθου, 12.30, Σκιάθος-Παγασητικός: Κυριαζής, Δημητράκης, Καφτεράνης.
Πτελεού, 16.00,       Πρωτεσίλαος-Ακρόπολη: Σαμαράς, Π. Αναστασίου, Διαμαντάρα.
Πορταριάς, 16.00,    Θησέας-Άρης: Βλάχος, Κ. Τασιόπουλος, Τριφωνίδης.

Κυριακή 23/4
Βασδέκειο, 11.00,       Ηρακλής-Διαγόρας: Δημητριάδης, Θ. Τασιόπουλος, Δ. Σακκάς.
Αγίας Παρασκευής, 11.00, Αγία Παρασκευή-Αίας: Χαλβατζάκος, Μπασδέκη, Τσάγγαρης.
Καναλίων, 12.00,        Απόλλων-Σκόπελος: Θεοχάρης, Κόκκαλης, Γιάννης.
Νέας Αγχιάλου, 16.00, Πύρασος-Σαρακηνός: Κούστας, Μαγουλιανίτης, Δημητράκης.
                                Α.Ε. Διμηνίου-Γ.Σ. Αλμυρού 0-3 α.α.

Β’ κατηγορία
1ος όμιλος
Σάββατο 22/4
Άλλης Μεριάς, 16.00,   Ιάσων Α.Μ.-Μακρινίτσα: Αγγελόπουλος, Γοργόρης, Δ. Σακκάς.
ΕΤΒΑ, 16.00,              Πανιώνιος-Α.Ε. 2002: Νικόπουλος, Μπέλλου, Μπασδάνη.
Λεχωνίων, 16.00,        Λεχώνια-Ελευθεριακός: Πλακιάς, Α. Αναστασίου, Μπουργάνης.
Γατζέας, 16.00,          Κένταυρος Ν.Π.-Α. Γαζής: Χαλβατζάκος, Π. Σακκάς, Παπαδημητρίου.

Κυριακή 23/4
Ι.Μ. Δημητριάδος, 11.00, Εθνικός-Τοξότης: Παλτατζής, Βλάχος, Παπαδημητρίου.
ΕΤΒΑ, 11.00,              Πηλέας-Δάφνη: Κούστας, Μπουρούς, Ευσταθιάδης.

2ος όμιλος
Σάββατο 22/4
Αχιλλείου, 16.00,             Αχιλλέας-Άθλος: Βέργου, Μπαρτζιάλης, Κόκκαλης.
Ι.Μ. Δημητριάδος, 16.00, Μαγνησιακός-Ηρακλής Α.Θ.: Παλτατζής, Σφυρής, Ζακυνθινός.
Μικροθήβες, 16.00,         Μικροθήβες-Μυρμιδόνες: Βαρτσάκης, Αντωνίου, Μαγουλιανίτης.
Αϊδινίου, 16.00,              Αγροτικός-Ν.Α. Νίκης: Κατσιγιαννάκης, Θ. Τασιόπουλος, Κουβάτα.
Ν. Αγχιάλου, 16.00,        Αγχίαλος-Δήμητρα: Ρούσης, Γεωργαντζής, Τσάγγαρης.
                                   Αργοναύτες-Αγία Άννα 0-3 α.α.