![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την άνοδο στην Α’ τοπική κατηγορία πανηγυρίζει ο Πηλέας, μετά τη νίκη που σημείωσε με 5-3 στον αγώνα κατάταξης με τις Μικροθήβες. Οι νικητές βρέθηκαν να χάνουν με 3-1, ωστόσο, κατάφεραν με αντεπίθεση διαρκείας στο δεύτερο ημίχρονο να πάρουν μια σπουδαία νίκη και την άνοδο στην Α’ ΕΠΣΘ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Δείτε μέσα από τον φωτογραφικό φακό του goalpost.gr στιγμιότυπα από την αναμέτρηση των δύο ομάδων που διεξήχθη στο ΕΑΚ Βόλου:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις