![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ένας από τους παίκτες που παρουσιάστηκαν σήμερα στο Forum του ξενοδοχείου Park ήταν ένας «παλιός» ποδοσφαιριστής του Ολυμπιακού Βόλου, ο οποίος αποτέλεσε μέλος της ομάδας που έγραψε ιστορία στον βολιώτικο σύλλογο και αναφερόμαστε στον Στάθη Ρόκα.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ο ερυθρόλευκος μέσος δήλωσε πως θα δώσει τα πάντα ώστε η ομάδα του να ανέβει στη Σούπερ Λιγκ και πως έχει δημιουργηθεί μία πολύ καλή ομάδα.
Αναλυτικά η δήλωση του Στάθη Ρόκα:
«Στόχος είναι ξεκάθαρα η άνοδος. Έχουμε πολύ καλή ομάδα και είμαι πολύ χαρούμενος που επέστρεψα. Θα κάνω τα πάντα ώστε να εκπληρωθεί ο στόχος της ανόδου στη Σούπερ Λιγκ».
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις