![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Το πιο ενδιαφέρον παιχνίδι του προσεχούς σαββατοκύριακου (27-28/1/2018) για την Α’ τοπική κατηγορία, θα γίνει μεταξύ Θησέα και Διαγόρα Στεφανοβικείου. Η εν λόγω αναμέτρηση έχει μεγάλο βαθμολογικό ενδιαφέρον, αφού είναι ντέρμπι κορυφής, όπου ο πρώτος αντιμετωπίζει τον δεύτερο της βαθμολογίας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Σήμερα το μεσημέρι αναμένεται να οριστεί η έδρα της αναμέτρησης. Επιθυμία του Θησέα εξαρχής ήταν το παιχνίδι να γίνει στις φυσική έδρα της ομάδας στην Αγριά, ωστόσο λόγω των προβλημάτων που αντιμετωπίζει ο αγωνιστικός χώρος εδώ και καιρό, δεν είναι σίγουρο αυτή τη στιγμή ότι η αναμέτρηση θα μπορέσει να πραγματοποιηθεί εκεί.
Αυτή τη στιγμή οι πιθανότητες είναι το παιχνίδι να γίνει στο βοηθητικό του ΕΑΚ, ωστόσο η τελική απόφαση θα ληφθεί το μεσημέρι.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις