![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Με μια λιτή ανακοίνωση ο Μαγνησιακός ενημέρωσε για την ολοκλήρωση της συνεργασίας με τον Γιώργο Πλατανιά, τον οποίο ευχαριστεί για την προσφορά του στο σύλλογο. Αναλυτικά η ανακοίνωση…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
“Ολοκληρώθηκε η συνεργασία του Γιώργου Πλατανιά με τη Γυναικεία ομάδα του Μαγνησιακού, με βάση την προβλεπόμενη συμφωνία και το διοικητικό συμβούλιο θα ήθελε να τον ευχαριστήσει για την προσφορά του στο σύλλογο.”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις