Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (14/4)

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε όλα τα παιχνίδια για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματος. Αναλυτικά το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων έχει ως εξής:
Super League
19.00 Παναθηναϊκός-ΟΦΗ (ΕΡΤ1)
19.00 Άρης-Ατρόμητος (ΕΡΤ3)
19.00 Λαμία-ΑΕΚ (ΕΡΤ SPORTS)
19.00 ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
19.00 Ολυμπιακός-Ξάνθη (Novasports2HD)
19.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης (Novasports3HD)
19.00 Λεβαδειακός-Πανιώνιος (Novasports4HD)
SerieA
13.30 Τορίνο-Κάλιαρι (Novasports1HD)
16.00 Φιορεντίνα-Μπολόνια (Novasports1HD)
16.00 Σασουόλο-Πάρμα (Novasports2HD)
16.00 Σαμπντόρια-Τζένοα (Novasports3HD)
19.00 Κιέβο Βερόνα-Νάπολι (Novasports24ΗD)
21.30 Φροζινόνε-Ίντερ (Novasports3HD)
Premier League
16.05 Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Σίτι (COSMOTE SPORT1HD)
18.30 Λίβερπουλ-Τσέλσι (COSMOTE SPORT1HD)
LaLiga
13.00 Βαγιαδολίδ-Χετάφε (COSMOTE SPORT7HD)
15.00 Μπιλμπάο-Ράγιο Βαγεκάνο (COSMOTE SPORT2HD)
17.15 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Έιμπαρ (COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Τζιρόνα-Βιγιαρεάλ (COSMOTE SPORT2HD)
21.45 Βαλένθια-Λεβάντε (COSMOTE SPORT2HD)
Bundesliga
14.30 Χόφενχαϊμ-Χέρτα (COSMOTE SPORT8HD)
16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Μπάγερν Μονάχου (COSMOTE SPORT3HD)
19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Άουγκσμπουργκ (COSMOTE SPORT3HD)
MotoGP (Grand Prix of the Americas)
17.35 Warm Up (COSMOTE SPORT7HD)
21.30 Αγώνας (COSMOTE SPORT7HD)
Moto2 (Grand Prix of the Americas)
17.05 Warm Up (COSMOTE SPORT7HD)
20.05 Αγώνας (COSMOTE SPORT7HD)
Moto3 (Grand Prix of the Americas)
16.35 Warm Up (COSMOTE SPORT7HD)
18.45 Αγώνας (COSMOTE SPORT7HD)

09.10 Formula1 (Γκραν Πρι Κίνας): Αγώνας (EΡΤ SPORTS, COSMOTE SPORT5HD)
13.15 Eredivisie: Αϊντχόφεν-Ντε Γκράαφσαπ (Novasports2HD)
14.00 EFL Championship: Γουίγκαν-Νόριτς (Novasports3HD)
14.30 Bundesliga 2: Σαν Πάουλι-Αρμίνια Μπίλεφελντ (COSMOTE SPORT9HD)
15.00 Football League: Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα (ΕΡΤ3)
16.00 Σουηδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: ΑΪΚ Στοκχόλμης-Σίριους (Novasports4HD)
17.00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Χάντμπολ 2020 (προκρ.): Ελλάδα-Τουρκία (ΕΡΤ3)
18.00 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Μπανταλόνα-Μπούργκος (COSMOTE SPORT6HD)
18.00 Αυστριακό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Σάλτσμπουργκ-Στουρμ (Novasports5HD)
19.00 Πρωτάθλημα Μπάσκετ VTB United League: Ούνικς Καζάν-Ζενίτ (COSMOTE SPORT8HD)
22.00 Ligue1: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD)