Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής

Δείτε τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής:

1oς όμιλος (7η αγωνιστική)
Αετός Ορφανού – Δόξα Θεολόγου Πότου 2-0
Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός 0-2
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας 1-0
Απόλλων Παραλιμνίου – Ηρακλής Νέου Ζυγού 1-0
Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης 5-3
(2/11) Άρης Αβάτου – Κιλκισιακός 2-0
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

2ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Εδεσσαϊκός – Αστραπή Μεσοποταμίας 2-0
Νέα Καλλικράτεια – Θερμαϊκός Θέρμης 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Νίκη Αγκαθιάς 1-0
Μακεδονικός – Φλώρινα 2-1 (ΦΩΤΟ)
Αλμωπός Αριδαίας – Ποσειδών Μηχανιώνας 3-0
Σειρήνα – Θύελλα Σαρακηνών 0-3 ά.α.
Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 ά.α.
Ρεπό: Γιαννιτσά

3ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Ηρακλής Λάρισας – Θησέας Αγριάς 2-1
Πιερικός – Ατρόμητος Παλαμά 2-0
ΓΣ Αλμυρού – Διγενής Νεοχωρίου 1-1
ΑΟ  Σελλάνων -ΑΕ Καρίτσας 1-1
Δίας Δίου – Αταλάντη 1-0
ΑΟ  Ποταμιάς – Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-1

4ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Τηλυκράτης – Αναγέννηση Αρτας 3-1
Αστέρας Ιτέας – ΠΑΣ Πρέβεζα 1-1
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχέρων Καναλακίου 0-1
Σούλι Παραμυθίας – ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-1
ΑΕ Μεσολογγίου – Απόλλων Ευπαλίου 5-1
ΑΕ Λευκίμμης – Θιναλιακός 0-4
Μακεδονικός Φούφα -ΑΟ Ανατολής 1-1

5ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Κηφισιά – Άνω Μερά Μυκόνου 1-0
Άγιος Ιερόθεος – Κερατσίνι 1-0
Άγιοι Ανάργυροι – Ηλυσιακός 2-2
Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου 1-0
Ερμής Κορυδαλλού – Μοσχάτο 1-3
Πανθηραϊκός – Εθνικός 0-0
Φωστήρας – Ακράτητος 2-1

6ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Παλληνιακός – Αήττητος 1-1
Μαρκό – Αχαρναϊκός 2-1
ΑΕΚ Τρίπολης – Κιθαιρών Καπαρελλίου 0-2
Α.Ο. Υπάτου – Παναρκαδικός 0-0
(2/11) Θύελλα Ραφήνας – Νέα Αρτάκη 0-0
(4/11) Κόρινθος – Αιολικός
Ρεπό: Ρόδος

7ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Σπάρτη – Ζάκυνθος 0-1
Πανηλειακός – Ερμιονίδα 2-3
Πανγυθεατικός – Ναύπλιο 0-3
Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-2
Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη 0-1
Διαβολίτσι – Διαγόρας Βραχνέικων 2-0
Α.Ο. Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας 1-1

8ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Επισκοπή – Γιούχτας 2-0
Πανακρωτηριακός – Α.Ο. Πόρου 5-0
Άγιος Νικόλαος – Ατσαλένιος 3-1
Ηρόδοτος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2