![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Πραγματοποιήθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι ορισμοί των διαιτητών, βοηθών και παρατηρητών για τα παιχνίδια των Εθνικών κατηγοριών ποδοσφαίρου. Από την ΕΠΣ Θεσσαλίας ο Γιάννης Κουζάκης ορίστηκε ως παρατηρητής διαιτησίας στο ματς της Σούπερ Λιγκ 2 Δόξα Δράμας-Παναχαϊκή, το οποίο θα διεξαχθεί αύριο Παρασκευή.
Το Σάββατο θα γίνουν τα παιχνίδια της Γ’ Εθνικής με τον Δημήτρη Κρητικό να είναι παρατηρητής στο Α.Ο. Σελλάνων-Οικονόμος, ενώ στο παιχνίδι του 5ου ομίλου Άγιος Ιερόθεος-Καλλιθέα διαιτητής θα είναι ο Στέφανος-Βάιος Καλατζής και β’ βοηθός ο Παναγιώτης Σακκάς.
Τέλος, το διαιτητικό τρίο του Κυριακάτικου αγώνα ΑΕΛ-Άβαντες Χαλκίδας για την Α’ Γυναικών θα αποτελείται από τους Ηλία Πλακιά (διαιτητής), Αλέξανδρο Αναστασίου (α’ βοηθός) και Σταύρο Σαμαρά (β’ βοηθός).
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις