Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (26/9)

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε την αναμέτρηση του Βόλου με τον ΠΑΟΚ για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Super League
18.30 Βόλος-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
20.30 Ολυμπιακός-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
Premier League
14.30 Μπράιτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (COSMOTE SPORT1HD)
17.00 Κρίσταλ Πάλας-Έβερτον (COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Γουέστ Μπρομ-Τσέλσι (COSMOTE SPORT1HD)
22.00 Μπέρνλι-Σαουθάμπτον (COSMOTE SPORT1HD)
SerieA
16.00 Τορίνο-Αταλάντα (Novasports2HD)
19.00 Κάλιαρι-Λάτσιο (Novasports3HD)
19.00 Σαμπντόρια-Μπενεβέντο (Novasports5HD)
21.45 Ίντερ-Φιορεντίνα (Novasports1HD)
Bundesliga
16.30 Λεβερκούζεν-Λειψία (COSMOTE SPORT3HD)
16.30 Άουγκσμπουργκ-Ντόρτμουντ (COSMOTE SPORT4HD)
16.30 Γκλάντμπαχ-Ουνιόν Βερολίνου (COSMOTE SPORT8HD)
16.30 Μάιντς-Στουτγκάρδη (COSMOTE SPORT9HD)
19.30 Σάλκε-Βέρντερ Βρέμης (COSMOTE SPORT3HD)
Ligue1
18.00 Σεντ Ετιέν-Ρεν (Novasports4HD)
22.00 Μαρσέιγ-Μετς (Novasports4HD)
Liga NOS
20.30 Μπενφίκα-Μορεϊρένσε (COSMOTE SPORT7HD)
23.00 Μποαβίστα-Πόρτο (COSMOTE SPORT8HD)
EFL Championship
14.30 Γουϊκομπ-Σουόνσι (Novasports1HD)
17.00 Ντέρμπι-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports3HD)
Formula 1 (Γκραν Πρι Ρωσίας)
11.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (ΕΡΤ SPORTS, COSMOTE SPORT5HD)
14.50 Κατατακτήριες Δοκιμές (ΕΡΤ SPORTS, COSMOTE SPORT5HD)
MotoGP (Γκραν Πρι Καταλονίας)
10.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
14.25 4ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
15.05 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
Moto2 (Γκραν Πρι Καταλονίας)
11.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
16.05 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
Moto3 (Γκραν Πρι Καταλονίας)
09.55 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
13.30 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
Τουρνουά Τένις ATP 500 (Αμβούργο)
14.30 1ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)
16.30 2ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)

10.10 Formula 2 (Γκραν Πρι Ρωσίας): 1ος Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)
13.00 Πρωτάθλημα Μπάσκετ VTB United League: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Πάρμα (COSMOTE SPORT9HD)
14.00 Bundesliga 2: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Βίρτσμπεργκερ Κίκερς (COSMOTE SPORT8HD)
16.00 Ligue2: Τουλούζ-Οσέρ (Novasports4HD)
17.00 Ελληνικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ: Δράμα-Φίλιππος Βέροιας (ΕΡΤ SPORTS)
21.30 Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ: Κίελο-Φλένσμπουργκ (COSMOTE SPORT9HD)
22.00 Eredivisie: Άγιαξ-Φίτεσε (Novasports3HD)