![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Με χιουμοριστικό τρόπο απάντησε ο πρόεδρος των Τρικάλων Χρήστος Γιαλιάς στον μεγαλομέτοχο της ΑΕΛ Αλέξη Κούγια.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Την απάντηση του με έναν απίστευτα χιουμοριστικό τρόπο, θέλησε να δώσει στον Αλέξη Κούγια ο πρόεδρος των Τρικάλων Χρήστος Γιαλιάς. Ο μεγαλομέτοχος των «κυανέρυθρων», επέλεξε μια φωτογραφία από τον προσωπικό του λογαριασμό σε μέσω κοινωνικής δικτύωσης (Facebook) στην οποία απεικονίζεται με τον πρώην συνεργάτη του Ευριπίδη Τσιμπανάκο όπου και αναφέρει χαρακτηριστικά:
«Aν το δει ο Kούγιας θα κάνει και άλλες καταγγελίες!».
Στο σημείο αυτό αξίζει να σημειωθεί ότι ο Ερυπίδης Τσιμπανάκος πέρα από πρώην συνεργάτης του διοικητικού ηγέτη των Τρικάλων, είναι και φίλος του διοικητικού ηγέτη των Τρικάλων, κάτι το οποίο ο ίδιος ο Γιαλιάς δεν έχει κρύψει, ενώ ολοκληρώνοντας το σχόλιο του δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στο ύψος του προέδρου της ΠΑΕ ΑΕΛ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις