Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Πλούσιο είναι το μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΕΡΤ 2
16.00 Γκραν Πρι Βαρκελώνης -Ζ- (Φόρμουλα 1)
ΕΡΤ 3
14.45 Ιωνικός-Ξάνθη -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
20.00 Παναθηναϊκός-Προμηθέας -Ζ- (τελικός Κυπέλλου μπάσκετ)
ΕΡΤ SPORTS
16.00 Μικρός τελικός Τσάμπιονς Λιγκ -Ζ- (μπάσκετ)
19.00 Τελικός Τσάμπιονς Λιγκ -Ζ- (μπάσκετ)
NOVASPORTS 1
15.00 ΠΑΟΚ-Άρης -Ζ- (πλέι οφ Σούπερ Λιγκ)
19.30 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ -Ζ- (πλέι οφ Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
17.15 Αστέρας Τρ.-Ολυμπιακός -Ζ- (πλέι οφ Σούπερ Λιγκ)
21.45 Γιουβέντους-Μίλαν -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
13.30 Τζένοα-Σασουόλο -Ζ- (Καμπιονάτο)
16.00 Πάρμα-Αταλάντα -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Ρόμα-Κροτόνε -Ζ- (Καμπιονάτο)
22.00 Ρεν-Παρί Σ.Ζ. -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
15.30 Φέγενορντ-Άγιαξ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
17.45 Βίλεμ-Αϊντχόφεν -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 5
16.00 Βερόνα-Τορίνο -Ζ- (Καμπιονάτο)
20.05 Ίντερ Μαϊάμι-Ατλάντα Γιουν. -Ζ- (ποδόσφαιρο ΗΠΑ)
NOVASPORTS EXTRA 1
16.00 Μπενεβέντο-Κάλιαρι -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 24
18.05 Ρεμς-Μονακό -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
COSMOTE SPORT 1
14.00 Γουλβς-Μπράιτον -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
16.05 Άστον Βίλα-Μάντσεστερ Γ. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
18.30 Γουέστ Χαμ-Έβερτον -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.00 Άρσεναλ-Μπρόμγουιτς -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
15.00 Χετάφε-Εϊμπάρ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.15 Βαλένθια-Βαγιαδολίδ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Βιγιαρεάλ-Θέλτα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Ρεάλ Μαδρ.-Σεβίλλη -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Άιντραχτ-Μάιντς -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Χέρτα-Αρμίνια -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
15.15 Αναντολού Εφές-Νταρουσάφακα -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
20.00 Βοστόνη-Μαϊάμι -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
16.00 Γκραν Πρι Βαρκελώνης -Ζ- (Φόρμουλα 1)
COSMOTE SPORT 7
14.30 Κολονία-Φράιμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
17.00 Πάσος Φερέιρα-Μαρίτιμο -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
22.30 Λ.Α. Κλίπερς-Ν. Υόρκη -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 8
14.30 Χαϊντενχάιμ-Σαντχάουζεν -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
22.00 Ζιλ Βισέντε-Μπράγκα -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
14.30 Φούσε Βερ.-Κίελο -Ζ- (γερμανικό χάντμπολ)
22.00 Ρεάλ Μαδρ.-Βαλένθια -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)