![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ισόπαλο χωρίς σκορ έληξε το παιχνίδι στον Παλαμά, ανάμεσα στον τοπικό Ατρόμητο και τον Θησέα Αγριάς.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Σ’ ένα λασπωμένο τερέν οι παίκτες και των δύο ομάδων προσπάθησαν για τη νίκη και τους τρεις βαθμούς, όμως οι προσπάθειές τους δεν καρποφόρησαν με αποτέλεσμα να παραμείνει η ισοπαλία μέχρι το τέλος.
Ο Θησέας θα μπορούσε να επιστρέψει στον Βόλο με τους τρεις βαθμούς αν σε δύο κλασικές ευκαιρίες που δημιούργησε πετύχαινε το χρυσό γκολ Η πρώτη στο 23′ όταν ο Βαρουξάκης βρέθηκε τετ α τετ με τον Κουτσόπουλο να τον νικά και η δεύτερη στο 90+2’με επίσης τον Βαρουξάκη να περνά τον Κουτσόπουλο όμως το πλασέ που έκανε έδιωξε πάνω στη γραμμή ο Λιάπης.
Μετά από 9 αγωνιστικές ο Θησέας βρίσκεται στην 6η θέση με 13 βαθμούς, ισοβαθμώντας με Αμβρυσσέα, Φήκη και Εθνικό Κεραμιδίου.
Ατρόμητος Παλαμά (Κώστας Κατσάρας): Κουτσόπουλος, Οικονόμου, Κουρτεσιώτης, Μετούσι (80′ Αναγνώπουλος), Λιάπης, Μπασιάκας, Κοντός, Τσιάτας (46′ Μπαλτάς), Κόκκινος Σ., Βουκομάνοβιτς (70′ Κόκκινος Αλ.), Κατσιγιάννης.
Θησέας Αγριάς (Σπαθής – Αλεξίου): Κουτσιρίμπας, Δημουλάς, Κουκούτης, Γκάγκας, Σπαθής, Αλεξίου, Χατζησταμάτης, Κοτζαθανάσης (88’ Καρατσώλης), Κατσιγιάννης (60’ Λίτσος), Βαρουξάκης, Τσανάκας (75’ Φουρκιώτης).
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις