![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Με προπόνηση στις εγκαταστάσεις του Αγίου Σπυρίδωνα ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Λεβαδειακού για την αυριανή (11/10, 16:00) αναμέτρηση με τη Νίκη Βόλου στο Πανθεσσαλικό Στάδιο, για την 3η αγωνιστική της Superleague 2.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η 20μελής αποστολή που επέλεξε ο κ.Νιόπλιας αποτελείται από τους: Γκροφ, Στογιάνοβιτς, Μπελμόντ, Κουάδρα, Χάμοντ, Λούα Λούα, Μεχία, Πίρινεν, Ρομό, Βήχο, Γιαννιώτα, Λιάγκα, Νικολιά, Ντεντάκη, Συμελίδη, Τσάπρα, Τσελεπίδη, Τσιριγώτη, Σωτηράκο και Πολέτο.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις