![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Μετά το τέλος της σημερινής πρωινής προπόνησης ο προπονητής του Απόλλωνα Πόντου κ.Καλί ανακοίνωσε την αποστολή για τον αυριανό (22/10, 16:00) αγώνα κόντρα στην Νίκη Βόλου, και η οποία αποτελείται από 21 ποδοσφαιριστές.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αυτοί είναι οι εξής:
Κίναλης, Ράντος, Κάρδαρης, Καλογέρης, Ντιαλόσι, Αμαραντίδης, Λαμπίρης, Μουμίν, Νάσερ, Ίννος, Ντε Τόμας, Αλφρέδο, Πέλκας, Metgenberg, Ζαπουνίδης, Σαχόλι, Ρουγκάλας, , Αγκουάδο, Κωστίκας, Ισαακίδης , Νεόπουλος.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις