![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Πυρά κατά της διαιτησίας του Κωνσταντίνου Περράκη αλλά και του αναπληρωτή προέδρου της ΚΕΔ, Σταύρου Μάνταλου, εξαπέλυσε ο Πανσερραϊκός μετά την ήττα από τον Άρη στο «Κλεάνθης Βικελίδης».
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η ανακοίνωση:
«Να χαίρεστε κύριε Μάνταλε, τον διαιτητή Περράκη του σημερινού αγώνα… Και με τον προηγούμενο αρχιδιαιτητή και με τον νυν, τα ίδια εγκλήματα συμβαίνουν εις βάρος του Πανσερραϊκού!»
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις