Συνεχίζονται τα πρωταθλήματα ακαδημιών της ΕΠΣΘ

Συνεχίζονται κανονικά τα πρωταθλήματα Ακαδημιών της ΕΠΣΘ σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες. Με εξαίρεση το παιχνίδι Θησέας-Άθλος για τη μικτή κατηγορία, το οποίο θα διεξαχθεί την Κυριακή, όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια διεξάγονται σήμερα Σάββατο 18/3. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:


Σάββατο 18/3
Γεν. 2002: Αγίας Άννας, 12.00, Αγία Άννα-Ολυμπιακός: Σκρίμπας.
Πλατάνου, 11.00, Αγία Παρασκευή-Γ.Σ. Αλμυρού: Θ. Τασιόπουλος.
Ι.Μ. Δημητριάδος, 11.00, Δημητριάς-Νίκη: Ζακυνθινός.
ΑΠΟΒ, 09.00, ΑΠΟΒ-Μαγνησιακός 2: Παγωνόπουλος.
Μαγνησιακού, 10.30, Μαγνησιακός 1-Πύρασος: Γκατσούνας.
Γεν. 2003: ΑΠΟΒ, 13.00, ΑΠΟΒ-Διαγόρας: Παγωνόπουλος.
Άθλου, 12.30, Νίκη-Άθλος: Γιάννης.
Αγριάς, 12.30, Αγία Παρασκευή-Θησέας: Παλτατζής.
Ερμή, 13.00, Ερμής-Αγία Άννα: Αγγελόπουλος.
Γεν. 2004: Ι.Μ. Δημητριάδος, 12.00, Δημητριάς-Αγία Παρασκευή 2: Ζακυνθινός.
«Π. Μαγουλάς», 10.00, Νίκη-Πύρασος: Βαραλής.
Άλλης Μεριάς, 11.30, Ολυμπιακός-Αγία Άννα: Χατζής.
Βελεστίνου, 10.00, Ρήγας Φεραίος-Μαγνησιακός: Μπουργάνης.
Μικτή κατηγορία: Γατζέας, 12.00, Κένταυρος Ν.Π.-Ερμής: Ευσταθιάδης.
Γεν. 2005 (Α): Αλμυρού, 12.30, Γ.Σ. Αλμυρού-Μαγνησιακός: Θ. Τασιόπουλος.
Άθλου, 11.30, Άθλος-Νίκη: Γιάννης.
Αγίας Άννας, 10.30, Αγία Άννα-ΑΠΟΒ: Σκρίμπας.
Σαρακηνού, 10.00, Αγία Παρασκευή-Σαρακηνός: Τσάγγαρης.
Γεν. 2005 (Β): Άλλης Μεριάς, 10.30, Βόλος 2004-Ολυμπιακός: Χατζής.
Μαγνησιακού, 09.00, Μαγνησιακός-Αγία Παρασκευή: Γκατζούνας.
Ερμή, 11.45, Ερμής-Πύρασος: Αγγελόπουλος.
Στεφανοβικείου, 09.30, Διαγόρας-ΑΕΔΒ: Λιάγκος.
Γεν. 2006 (Α): Αγίας Παρασκευής, 10.00, Αγία Παρασκευή-Ολυμπιακός: Γερμάνης.
Αγίας Άννας, 09.00, Αγία Άννα-Ρήγας Φεραίος: Σκρίμπας.
«Π. Μαγουλάς», 10.00, Νίκη-Ερμής: Παπαδημητρίου.
Γεν. 2007-08 (Α): ΑΠΟΒ, 10.30, ΑΠΟΒ-Αγία Άννα: Παγωνόπουλος.
Άλλης Μεριάς, 12.30, Ολυμπιακός-ΑΕΔΒ: Χατζής.
Μαγνησιακού, 12.00, Μαγνησιακός-Αγία Παρασκευή: Γκατζούνας.
«Π. Μαγουλάς», 12.00, Νίκη-Πύρασος: Βαραλής.
Γεν. 2007-08 (Β): Μαγνησιακού, 09.00, Μαγνησιακός-Ολυμπιακός: Χατζής.
Άθλου, 10.30, Άθλος-Λεχώνια: Γιάννης.
Αγίας Άννας, 12.00, Κένταυρος Ν.Π.-Αγία Άννα: Τσάγγαρης.
Αγριάς, 11.00, Θησέας-ΑΕΔΒ: Γκογκινούδη.

Κυριακή 19/3
Μικτή κατηγορία: Αγριάς, 13.30, Θησέας-Άθλος: Μπουρούς.