![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ισόπαλο με σκορ 1-1 έληξε το ημίχρονο της φιλικής αναμέτρησης Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου, που διεξάγεται αυτή τη στιγμή στο Δημοτικό Στάδιο της γειτονικής πόλης. Το 1-0 έκανε ο Γήτας για την ομάδα της Καρδίτσας στο 26΄ λεπτό με σουτ μέσα από την περιοχή των «κυανολεύκων» ενώ ισοφάρισε ο Βαγγέλης Γκότοβος με καρφωτή κεφαλιά στο 41′.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η Νίκη παρουσιάστηκε ασύνδετη στο χώρο του κέντρου με συνέπεια η Αναγέννηση να έχει τον έλεγχο του αγώνα κάτι που θα… …προσπαθήσει να αλλάξει ο Παναγιώτης Τζαναβάρας στο δεύτερο ημίχρονο.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις