![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Από τη Λάρισα θα είναι οι διαιτητές που θα διευθύνουν την αναμέτρηση του Ρήγα Φεραίου με τον Αμβρυσσέα στο δημοτικό στάδιο του Βελεστίνου. Η αναμέτρηση θα διεξαχθεί την Κυριακή 21/1 και θα αρχίσει στις 15.00. Συγκεκριμένα, διαιτητής θα είναι ο Χρήστος Αγγελούλης, με βοηθούς
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
τους Απόστολο Τσαπράζη και Γιώργο Πατέτσο, όλοι από τη ΕΠΣ Λάρισας. Παρατηρητής ορίστηκε ο Θανάσης Παπακώστας από την ΕΠΣ Φθιώτιδας.
Ο Αγγελούλης είχε «σφυρίξει» πέρυσι τον Ρήγα στο παιχνίδι με τον Ολυμπιακό στο Βελεστίνο (14/5/2017) με τις δύο ομάδες να μένουν στο 0-0. Αυτό είναι το έβδομο παιχνίδι που διευθύνει ο Λαρισαίος ρέφερι για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.
- Ρήγας Φεραίος
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις