Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής (για τον 2ο όμιλο – 7η αγωνιστική):

1ος όμιλος
Πανδραμαϊκός-Αετός Ορφανού 4-1
Δόξα Κάτω Καμήλας-Δόξα Θεολόγου 2-1
Ηρακλής Ζυγού-Ορφέας Ξάνθης 0-0
Κεραυνός Πέρνης-Νέστος Χρυσούπολης 1-3
Κιλκισιακός-Απόλλων Παραλιμνίου 0-0
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Πανσερραϊκός 0-0 (26/10)
Ρεπό: Άρης Αβάτου

2ος όμιλος – 7η αγωνιστική
ΑΟ Σειρήνα-Αστραπή Μεσοποταμίας 0-5
Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς 2-1
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΣ Φλώρινα 0-1
Εδεσσαϊκός-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-1
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αλμωπός Αριδαίας 0-0
Άρης Παλαιοχωρίου-Θερμαϊκός Θέρμης 0-3 α.α.
Ρεπό: Μακεδονικός

3ος όμιλος
ΑΟ Ποταμιάς-Δίας Δίου 2-2
Θησέας Αγριάς-ΑΣ Μετέωρα 2-0
Ατρόμητος Παλαμά-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Διγενής Νεοχωρίου-Ηρακλής Λάρισας 0-1
ΑΕ Καρίτσας-Πιερικός 1-0
Διαγόρας Στεφανοβικείου-ΑΟ Σελλάνων 1-1
Αταλάντη-ΓΣ Αλμυρού 3-2

4ος όμιλος
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Λευκίμμης 1-0
ΠΑΣ Πρέβεζα-Τηλυκράτης 1-0
Αχέρων Καναλακίου-Αναγέννηση Άρτας 3-2
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Αστέρας Ιτέας 2-1
Απόλλων Ευπαλίου-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0
Θιναλιακός-Σούλι Παραμυθιάς 1-0
ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Μεσολογγίου 1-0

5ος όμιλος
Θύελλα Καμαρίου-Κερατσίνι 1-1
ΑΕ Μοσχάτου-Άγιοι Ανάργυροι 3-0
Εθνικός-Καλλιθέα 0-1
Ακράτητος-Ερμής Κορυδαλλού 1-0
Άνω Μερά-Πανθηραϊκός 1-0
Κηφισιά-Φωστήρας 2-1
Ηλυσιακός-Άγιος Ιερόθεος 0-2

6ος όμιλος
Αχαρναϊκός-Παλληνιακός 2-1
Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αήττητος Σπάτων 1-2
Νέα Αρτάκη-Μαρκό 2-1
Παναρκαδικός-ΑΕΚ Τρίπολης 3-0
Ρόδος-ΑΟ Υπάτου 1-0 (26/10)
Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας (27/11)
Ρεπό: Κόρινθος ’06

7ος όμιλος
Ναύπλιο 2017-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-0
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Πανηλειακός 1-1
Αστέρας Βλαχιώτη-Πανγυθεατικός 1-0
Διαγόρας Βραχνέικων-Θύελλα Πατρών 2-0
ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός 1-1
ΑΟ Τσιλιβή-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-1
Ερμιονίδα-ΠΣ Σπάρτη 2-2

8ος όμιλος
Πόρος-Επισκοπή 0-1
Γιούχτας-Ηρόδοτος 0-1
Ρεθυμνιακός-Άγιος Νικόλαος 3-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ατσαλένιος 1-1
Ρεπό: Πανακρωτηριακός