Πρόγραμμα και διαιτητές των αγώνων ΕΠΣΘ του Σαββατοκύριακου

Το Σαββατοκύριακο διεξάγονται στην ΕΠΣΘ αγώνες και για τις τρεις κατηγορίες. Συγκεκριμένα, θα πραγματοποιηθούν τα παιχνίδια της 9ης αγωνιστικής στην Α’ τοπική, της 8ης στη Β’ και της 7ης στη Γ’.
Φυσικά, το ματς με το μεγαλύτερο ενδιαφέρον είναι αυτό που θα διεξαχθεί αύριο στις 3 μ.μ. στην Ευξεινούπολη, με τον πρωτοπόρο της Α’ κατηγορίας Σαρακηνό να αντιμετωπίζει την τοπική Δήμητρα. Από τη Β’ τοπική ξεχωρίζει ο αγώνας Αθλ. Κολέγιο Νίκης-Μυρμιδόνες και από τη Γ’ το ΑΠΟΒ-Κένταυρος Νοτίου Πηλίου.
Συνοπτικά, το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές με τους βοηθούς τους:


Α’ κατηγορία
Σάββατο 30/11
Γηπ. Αγίας Παρασκευής, 15.00, Αγία Παρασκευή-Ακρόπολη: Δημητριάδης, Α. Αναστασίου, Κουβάτα.
Κυριακή 1/12
Γατζέας, 11.00, Α.Ε. 2002-Τοξότης: Νικόπουλος, Αγγελόπουλος, Αντωνίου.
Διμηνίου, 11.00, Δάφνη-Πρωτεσίλαος: Δημητριάδης, Δημητράκης, Κόκκαλης.
Ν. Αγχιάλου, 11.00, Πύρασος-Σκιάθος: Αθηναίος, Γιάννης, Τρυφωνίδης.
Βοηθητικό ΕΑΚ, 11.00, Ιάσων Α.Μ.-Αίας: Γραββάνης, Μπέλλου, Γερμάνης.
Βελεστίνου, 15.00, Ρήγας-Αγία Άννα: Χαλβατζάκος, Σφυρής, Δ. Σακκάς.
Ευξεινούπολης, 15.00, Δήμητρα-Σαρακηνός: Καλατζής, Καρακίτσος, Λακιάς.

Β’ κατηγορία
Σάββατο 30/11
Ριζομύλου, 15.00, Αστέρας Ριζ.-Πανιώνιος: Γραββάνης, Στ. Σαμαράς, Κ. Τασιόπουλος.
Βασδέκειο, 18.00, Α.Κ. Νίκης-Μυρμιδόνες: Ευαγγελιάς, Δ. Σακκάς, Αγγελόπουλος.
Κυριακή 1/12
Λεχωνίων, 11.00, Ε.Λ. Νηλέας-Ανθ. Γαζής: Βλάχος, Κατσιγιαννάκης, Ανδραδόπουλος.
Βασδέκειο, 11.00, Ελευθεριακός-Μακρινίτσα: Ευαγγελιάς, Πούλιος, Γκατζούνας.
ΕΤΒΑ, 11.00, Πηλέας-Αγχίαλος: Λακιάς, Σαρακατσάνος, Χασιώτης.
Μαγνησιακού, 11.00, Μαγνησιακός-Σκόπελος: Θάνος, Παναγιωτόπουλος, Σφυρής.

Γ’ κατηγορία
Σάββατο 30/11
Βοηθητικό ΕΑΚ, 15.00, Δημητριάς-Άθλος: Κούστας, Κίττος, Πούλιος.
Κυριακή 1/12
Καναλίων, 11.00, Απόλλων Καν.-Ν. Μαγνησιακός: Κούστας, Γαλάνη, Παγωνόπουλος.
Βασδέκειο, 15.00, Ερμής-Αχιλλέας: Λιάτσος, Βλάχος, Αντωνίου.
Βοηθητικό ΕΑΚ, 15.00, ΑΠΟΒ-Κένταυρος Ν.Π.: Αθηναίος, Χασιώτης, Τοζακίδης.
Ρεπό: Α.Ε. Διμηνίου