Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής στο πλαίσιο της 14ης αγωνιστικής για τον 2ο όμιλο και της 11ης αγωνιστικής για όλους τους υπόλοιπους ομίλους:

1oς όμιλος (11η αγωνιστική)
Κιλκισιακός – Δόξα Θεολόγου Πότου 3-1
Κεραυνός Πέρνης – Πανδραμαϊκός 0-0
Δόξα Κάτω Καμήλας – Ηρακλής Νέου Ζυγού 1-0
Αετός Ορφανού – Πανσερραϊκός 1-3
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ξάνθης 2-1
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

2ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Νέα Καλλικράτεια – Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Εδεσσαϊκός – Ποσειδών Μηχανιώνας 4-0
Αγροτικός Αστέρας – Γιαννιτσά 1-2
Θύελλα Σαρακηνών – Φλώρινα 5-0
Αστραπή Μεσοποταμίας – Θερμαϊκός Θέρμης 0-5
Μακεδονικός – Σειρήνα 3-0 ά.α.
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς 0-3 ά.α.
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

3ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων 0-0
Δίας Δίου – Αλμυρός 1-2
ΑΟ Ποταμιάς – Πιερικός 1-3
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ηρακλής Λάρισας 1-1
Αταλάντη – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
ΑΕ Καρίτσας – Θησέας Αγριάς 3-1
Ατρόμητος Παλαμά – Διγενής Νεοχωρίου 1-2

4ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Τηλυκράτης – ΑΕ Μεσολογγίου 2-1
ΑΕ Λευκίμμης – Σούλι Παραμυθίας 0-1
Μακεδονικός Φούφα – Ναυπακτιακός Αστέρας 2-1
ΑΟ Ανατολής – Αστέρας Ιτέας 4-2
Θιναλιακός – Αναγέννηση Αρτας 0-2
Απόλλων Ευπαλίου – ΠΑΣ Πρέβεζα 3-0
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-2

5ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός 2-1
Φωστήρας – Ερμής Κορυδαλλού 4-1
Κηφισιά – Καλλιθέα 1-2
Άνω Μερά Μυκόνου – Άγιοι Ανάργυροι 1-0
Ακράτητος – Κερατσίνι 1-1
Εθνικός – Ηλυσιακός 3-0
Θύελλα Καμαρίου – Μοσχάτο 0-2

6ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Ρόδος – Μαρκό 4-3
Παλληνιακός – ΑΟ Υπάτου 1-1
Κόρινθος – Θύελλα Ραφήνας 0-1
Παναρκαδικός – Αχαρναϊκός 2-1
Κιθαιρών Καπαρελλίου – Νέα Αρτάκη 1-1
(2/12) Αιολικός – Αήττητος
Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

7ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Σπάρτη – Παναργειακός 1-0
Διαβολίτσι – Θύελλα Πατρών 3-1
ΑΟ Τσιλιβή – Πανγυθεατικός 2-0
ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός 1-0
Διαγόρας Βραχνέικων – Ζάκυνθος 1-3
Αστέρας Βλαχιώτη – Ερμιονίδα 4-0
Ναύπλιο – Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-0

8ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Πανακρωτηριακός – Ατσαλένιος 1-0
ΑΟ Πόρου – Γιούχτας 3-4
Επισκοπή – Ρεθυμνιακός 6-0
Ηρόδοτος – Άγιος Νικόλαος 1-1
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ