Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής κατηγορίας:

1oς όμιλος (13η αγωνιστική)
Ένωση Aλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου 0-1
Κιλκισιακός – Πανσερραϊκός 0-5
Κεραυνός Πέρνης – Απόλλων Παραλιμνίου 2-2
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Νέστος Χρυσούπολης 0-1
Δόξα Κάτω Καμήλας – Ορφέας Ξάνθης 6-0
Δόξα Θεολόγου Πότου – Πανδραμαϊκός 1-3
Ρεπό: Αετός Ορφανού

2ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Μακεδονικός – Γιαννιτσά 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Φλώρινα 2-1
Νέα Καλλικράτεια – Νίκη Αγκαθιάς 2-0
Εδεσσαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης 3-1
Αγροτικός Αστέρας – Αστραπή Μεσοποταμίας 3-0
Αλμωπός Αριδαίας – Σειρήνα 3-0 ά.α.
Άρης Παλαιοχωρίου – Θύελλα Σαρακηνών 0-3 ά.α.
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

3ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Μετέωρα – ΑΟ Ποταμιάς 6-0
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δίας Δίου 0-1
Αταλάντη – ΑΟ Σελλάνων 2-4
ΑΕ Καρίτσας – Αλμυρός 0-0
Διγενής Νεοχωρίου – Πιερικός 1-3
Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Λάρισας 3-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θησέας Αγριάς 1-2

4ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα 3-1
ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Λευκίμμης 2-2
Θιναλιακός – ΑΕ Μεσολογγίου 3-0
Απόλλων Ευπαλίου – Σούλι Παραμυθίας 0-1
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ναυπακτιακός Αστέρας 4-0
Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΣ Πρέβεζα 2-1
Αχέρων Καναλακίου – Αστέρας Ιτέας 3-0 ά.α.

5ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά 0-1
Εθνικός – Ερμής Κορυδαλλού 1-1
Μοσχάτο – Καλλιθέα 2-2
Κερατσίνι – Ηλυσιακός 1-0
Άνω Μερά Μυκόνου – Φωστήρας ΑΝΑΒΟΛΗ
Ακράτητος – Πανθηραϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ
Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι ΑΝΑΒΟΛΗ

6ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Αιολικός – Α.Ο. Υπάτου 2-3
Παναρκαδικός – Θύελλα Ραφήνας 3-0
Νέα Αρτάκη – ΑΕΚ Τρίπολης 4-0
Κιθαιρών Καπαρελλίου – Μαρκό 1-2
Αήττητος – Αχαρναϊκός 1-0
Ρόδος – Κόρινθος 4-0
Ρεπό: Παλληνιακός

7ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Σπάρτη – ΑΟ Τσιλιβή 3-1
ΠΑΟ Βάρδας – Διαβολίτσι 2-2
Διαγόρας Βραχνέικων – Παναργειακός 3-0
Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών 2-1
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός 2-0
Ναύπλιο – Πανηλειακός 2-1
Ζάκυνθος – Ερμιονίδα 0-0

8ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Ρεθυμνιακός – Ατσαλένιος 0-1
Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0
Πανακρωτηριακός – Άγιος Νικόλαος 2-0
ΑΟ Πόρου – Ηρόδοτος 1-2
Ρεπό: Επισκοπή