![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ολοκληρώθηκε η μετακίνηση του Μάρκου Ντούνη στον ΑΟ Τρίκαλα. Ο έμπειρος επιθετικός προπονήθηκε μάλιστα με τη νέα του ομάδα και αναμένεται να είναι στην διάθεση του Περικλή Αμανατίδη για τα 8 τελευταία ματς της σεζόν.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η σχετική ανακοίνωση αναφέρει: «Η ΠΑΕ ΑΟ Τρίκαλα ανακοινώνει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή, Μάρκου Ντούνη. Ο 28χρονος επιθετικός (9/5/1992) έχει αγωνιστεί στην ΑΕΚ, τον Άρη, τον Ηρακλή, τον Πανιώνιο και τον Ολυμπιακό Βόλου. Τον καλωσορίζουμε στην ομάδα μας και τους ευχόμαστε, υγεία και αγωνιστικές επιτυχίες».
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις