Συνέχεια στις εξαιρετικές επιδόσεις και τα μετάλλια για τη Νίκη Βόλου (pics)

Συνεχίζει τις εξαιρετικές επιδόσεις και παρουσίες στη Θεσσαλονίκη, η αποστολή της  αγωνιστικής ομάδας κολύμβησης του Γ.Σ.Β. “Η ΝΙΚΗ”, που συμμετέχει με 39 αθλητές στους χειμερινούς αγώνες κατηγοριών  στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο.

Δεύτερη ημέρα αγώνων στη Θεσσαλονίκη και η Νίκη Βόλου έχει συγκεντρώσει συνολικά 33 μετάλλια

Τα αποτελέσματα

 50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ (50)

2η  ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ

 

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ (50)

5η   ∆ΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α

 

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α (50)

4η  ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΚ-Α

 

200m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΕΦΗΒΩΝ (50)

1η  ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΕΦΗΒ 02:04.72

7η  ΙΩΑΝΝΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΕΦΗΒ

 

200m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α (50)

4η  ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΠ-Α 02:26.04

8η  ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΠ-Α

 

200m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ (50)

1η  ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙ∆ΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ 02:22.68

 

 

200m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ (50)

3η  ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓ∆ΑΛΗΝΗ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α 02:34.08

6η  ΜΑΡΚΑΤΑ ΣΟΦΙΑ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α

 

200m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β (50)

1η  ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΚ-Β 02:35.22

2η  ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΛΥ∆ΙΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΚ-Β

 

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙ∆ΩΝ (50) 8/2/2020

8η  ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΑΙ∆

 

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α (50)

10η  ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΠ-Α

 

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ (50)

4η  ΓΕΛΑ∆ΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ 04:51.47

5η  ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙ∆ΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ

 

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ (50)

1η  ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 2004 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α 04:33.17

6η  ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α 04:47.20

9η  ΚΟΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α

 

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β (50)

3η  ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΚ-Β

 

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ mixed – ΕΦΗΒΩΝ (50)

3η  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 04:15.92

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΕΦΗΒ

ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΕΦΗΒ

 

 

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ mixed – ΠΑΙ∆ΩΝ

3η  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 04:15.83

ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΑΙ∆

ΓΚΕΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΑΙ∆

 

 

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ mixed – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α (50)

6η  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 04:41.52

ΙΩΑΝΝΙ∆ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΠ-Α

ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΠ-Α

 

 

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ mixed – ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ (50)

3η  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 04:15.92

ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ

ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙ∆ΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ

 

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ mixed – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ (50)

3η  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 04:15.83

ΙΩΑΝΝΙ∆Η ΕΥΤΥΧΙΑ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α

ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 2004 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α

 

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ mixed – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α (50)

6η  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 04:41.52

ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΚ-Α

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΚ-Α

 

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

6η  ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΕΦΗΒ

 

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ (50)

12η  ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ

 

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ (50)

7η ΠΟ∆ΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α

 

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α (50)

1η  ΙΩΑΝΝΙ∆ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΠ-Α 01:04.44

21η  ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΠ-Α

 

100m ΥΠΤΙΟ – ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ (50)

6η  ΜΕΡΙΣΤΟΥ∆Η ΒΑΙΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ

 

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α (50)

9η  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΚ-Α

 

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β (50)

6η  ΗΛΙΑ ΘΕΟ∆ΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΚ-Β

 

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

2η  ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΕΦΗΒ 02:10.54

4η  ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΕΦΗΒ 02:11.39

5η  ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΕΦΗΒ

 

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙ∆ΩΝ (50)

6η  ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΑΙ∆ 02:16.84

8η  ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΑΙ∆ 02:18.87

9η  ΓΚΕΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΑΙ∆ 02:19.85

14η  ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2004 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΑΙ∆

 

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ (50)

1η  ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙ∆ΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ 02:24.76

5η  ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ 02:39.63

8η  ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙ∆ΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ 02:44.32

 

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ (50)

1η  ΙΩΑΝΝΙ∆Η ΕΥΤΥΧΙΑ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α 02:23.72

8η  ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α 02:36.78

11η  ΜΑΡΚΑΤΑ ΣΟΦΙΑ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α

 

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

3η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:38.53

ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΕΦΗΒ 00:54.29

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΕΦΗΒ

ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΕΦΗΒ

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΕΦΗΒ

 

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙ∆ΩΝ (50)

 

5η  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:51.33

ΓΚΕΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΑΙ∆ 00:57.44

ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΑΙ∆

ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΑΙ∆

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2004 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΑΙ∆

 

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

 

2η  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 04:02.17

ΙΩΑΝΝΙ∆ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΠ-Α 00:58.48

ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΠ-Α

ΘΕΟ∆ΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΠ-Α

ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΠ-Α

 

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ (50)

 

3η  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 04:10.82

ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙ∆ΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ 00:59.96

ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ

ΓΕΛΑ∆ΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ

ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙ∆ΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2003 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΝΕΑΝ

 

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ (50)

4η  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 04:11.30

ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 2004 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α 01:01.90

ΙΩΑΝΝΙ∆Η ΕΥΤΥΧΙΑ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α

ΠΟ∆ΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α

ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ-Α

 

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β (

1η  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 04:24.36

ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΚ-Β 01:04.77

ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΚ-Β

ΗΛΙΑ ΘΕΟ∆ΩΡΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΚ-Β

ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΛΥ∆ΙΑ 2007 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΠΚ-Β