![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Πραγματοποιήθηκε σήμερα (19/7), διαδικτυακά στα γραφεία της ΚΟΕ, η κλήρωση της Τελικής Φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Νεανίδων (Κ17) που θα διεξαχθεί 23-25 Ιουλίου στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Παλαιού Φαλήρου.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Ολυμπιακός, ΠΑΟΚ, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΟΥΚ Βόλου
Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Εθνικός Πειραιά, ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Βουλιαγμένης, Νηρέας Χαλανδρίου
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις