![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο ομογενής επιχειρηματίας και αδερφός του Δημήτρη Καλαϊτζίδη, βρίσκεται στην Αθήνα όπου είχε συνάντηση με τον πρόεδρο της Super League 2, Λεωνίδα Λεουτσάκο, απ’ όπου και η σχετική φωτογραφία.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![kalas1.jpg](https://www.metrosport.gr/image/original/213/kalas1.jpg)
Στο ραντεβού στο οποίο συζητήθηκαν θέματα που αφορούν το νέο Πρωτάθλημα της κατηγορίας ήταν παρών και ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ Απόλλων Πόντου, Μπάμπης Σταμούλης.
![kalas2.jpg](https://www.metrosport.gr/image/original/213/kalas2.jpg)
Ο κ. Κάλας ενημέρωσε τον κ. Λεουτσάκο για τα σχέδια που υπάρχουν για τον Απόλλωνα, ζήτησε ενημέρωση για θέματα που αφορούν τη Λίγκα και διεμήνυσε στον πρόεδρο της ότι ο Απόλλων φέτος θα είναι μία ομάδα που θα αποπνέει υγεία και ότι δεν θα βιώσει τις περιπέτειες του πρόσφατου παρελθόντος.
Ο κ. Λεουτσάκος άκουσε με ικανοποίηση τα όσα του είπε ο ομογενής επιχειρηματίας και τον διαβεβαίωσε ότι στόχος της διοίκησης της Super League2 είναι να διεξαχθεί ένα ανταγωνιστικό Πρωτάθλημα μέχρι το τέλος.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις