![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Έφυγε από τον ΑΟΤ και συνεχίζει την καριέρα του στην 4η κατηγορία της Πολωνίας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ο λόγος για τον Μπαράτα. Ο Πορτογάλος μέσος ήταν στο πρώτο μισό της σεζόν στα Τρίκαλα, έχοντας καταγράψει τρεις συμμετοχές και από σήμερα (6/2) εντάχθηκε στο ρόστερ της Σταλ Σταλόβα Βόλα, σύλλογος που αγωνίζεται στην 4η κατηγορία της Πολωνίας. Ο 25χρονος μέσος, Μπαράτα Φρέιτας έχει αγωνιστεί στο παρελθόν στη χώρα μας σε Εργοτέλη (19 ματς, τρία γκολ) και ΟΦΙ (19 ματς, δύο γκολ).
💥💥Miło nam poinformować, że naszym nowym zawodnikiem został 🇵🇹 Portugalczyk Victor Freitas.
⬇️ https://t.co/30jesZS2Ee pic.twitter.com/WTgPGvHVxr— Stal Stalowa Wola PSA (@StalPsa) February 5, 2022
liganews.gr
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις