Το πρόγραμμα της Α1 ΕΣΚΑΘ


Μοιράσου το άρθρο

Τέσσερις ομάδες της Μαγνησίας, Ίωνας, ΓΣ Βόλου, Αιολικός και Ανάληψη συμμετέχουν στο πρωτάθλημα της Α1 ΕΣΚΑΘ, που ξεκινάει 8 Οκτωβρίου.

Η κανονική περίοδος του πρωταθλήματος αναμένεται να ολοκληρωθεί αρχές Απριλίου, ενώ ακολουθούν τα play off και τα play out.

Στα play off  λαμβάνουν μέρος οι ομάδες που θα τερματίσουν στις θέσεις 1-4. Στα play out οι ομάδες που θα τερματίσουν στις θέσεις 7-10, ενώ απ’ ευθείας υποβιβάζονται η 11η και 12η ομάδα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 ΕΣΚΑΘ:

1η αγωνιστική – 12η αγωνιστική

Ίωνας – Σπάρτακος Λάρισας

Ανάληψη – Φούντας 14

ΑΕ Τρικάλων – ΑΕΛ

Νέος Κεραυνός – Φοίβος

Δαναοί Τρικάλων – Αιολικός

Μύτικας – ΓΣ Βόλου

2η αγωνιστική – 13η αγωνιστική

ΓΣ Βόλου – Δαναοί Τρικάλων

Αιολικός – Νέος Κεραυνός

Φοίβος –  ΑΕ Τρικάλων

ΑΕΛ – Ανάληψη

Φούντας 14 – Ίωνας

Σπάρτακος Λάρισας  – Μύτικας

3η αγωνιστική – 14η αγωνιστική

Ίωνας – ΑΕΛ

Ανάληψη – Φοίβος

ΑΕ Τρικάλων – Αιολικός

Νέος Κεραυνός – ΓΣ Βόλου

Δαναοί Τρικάλων – Μύτικας

Σπάρτακος Λάρισας – Φούντας 14

4η αγωνιστική – 15η αγωνιστική

Δαναοί Τρικάλων – Σπάρτακος Λάρισας

Μύτικας – Νέος Κεραυνός

ΓΣ Βόλου – ΑΕ Τρικάλων

Αιολικός – Ανάληψη

Φοίβος – Ίωνας

ΑΕΛ – Φούντας 14

5η αγωνιστική – 16η αγωνιστική

Ίωνας – Αιολικός

Ανάληψη – ΓΣ Βόλου

ΑΕ Τρικάλων – Μύτικας

Νέος Κεραυνός – Δαναοί Τρικάλων

Φούντας 14 – Φοίβος

Σπάρτακος Λάρισας – ΑΕΛ

6η αγωνιστική – 17η αγωνιστική

Νέος Κεραυνός –  Σπάρτακος Λάρισας

Δαναοί Τρικάλων –  ΑΕ Τρικάλων

Μύτικας –  Ανάληψη

ΓΣ Βόλου –  Ίωνας

Αιολικός –  Φούντας 14

Φοίβος –  ΑΕΛ

7η αγωνιστική – 18η αγωνιστική

Ίωνας – Μύτικας

Ανάληψη – Δαναοί Τρικάλων

ΑΕ Τρικάλων – Νέος Κεραυνός

ΑΕΛ – Αιολικός

Φούντας 14 – ΓΣ Βόλου

Σπάρτακος Λάρισας – Φοίβος

8η αγωνιστική – 19η αγωνιστική

ΑΕ Τρικάλων – Σπάρτακος Λάρισας

Νέος Κεραυνός – Ανάληψη

Δαναοί Τρικάλων – Ίωνας

Μύτικας – Φούντας 14

ΓΣ Βόλου – ΑΕΛ

Αιολικός – Φοίβος

 

9η αγωνιστική – 20ή αγωνιστική

Ίωνας – Νέος Κεραυνός

Ανάληψη – ΑΕ Τρικάλων

Φοίβος –  ΓΣ Βόλου

ΑΕΛ – Μύτικας

Φούντας 14 – Δαναοί Τρικάλων

Σπάρτακος Λάρισας – Αιολικός

 

10η αγωνιστική – 21η αγωνιστική

Ανάληψη – Σπάρτακος Λάρισας

ΑΕ Τρικάλων – Ίωνας

Νέος Κεραυνός  – Φούντας 14

Δαναοί Τρικάλων – ΑΕΛ

Μύτικας – Φοίβος

ΓΣ Βόλου – Αιολικός

 

11η αγωνιστική – 22η αγωνιστική

Ίωνας – Ανάληψη

Αιολικός – Μύτικας

Φοίβος – Δαναοί Τρικάλων

ΑΕΛ – Νέος Κεραυνός

Φούντας 14 – ΑΕ Τρικάλων

Σπάρτακος – ΓΣ Βόλου

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις