![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο Παναιτωλικός θα υποδεχθεί τον Βόλο για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος το Σάββατο (08/10, 17:00).
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ο Γιάννης Αναστασίου δεν θα έχει στη διάθεσή του τον Ανέστη και τον Χατζηθεοδωρίδη, καθώς δεν είναι ακόμη έτοιμοι. Κάτω από τα δοκάρια θα βρεθεί ο νεαρός Στεργιάκης για πρώτη φορά, ενώ εκτός έμειναν και οι Τσιγγάρας, Βαρόνε, Λιάβας.
Η αποστολή της ομάδας είναι η εξής: Αποστολάκης, Χουχούμης, Μλάντεν, Μπακάκης, Καρέλης, Πέδρο, Νταγκό, Ντίας, Κορνέλιους, Ντουάρτε, Λάρσον, Μάρτενσον, Φλόρες, Κολοβός, Ξενιτίδης, Μόρσεϊ, Σενγκέλια, Στεργιάκης, Μαλής, Κοντογιάννης.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις