Επιτυχίες της Αγίας Άννας στο 2ο Acadimies Golden Cup (photos)

Στο αθλητικό κέντρο του Μακεδονικού πραγματοποιήθηκε το 2ο Acadimies Golden Cup, με διοργανωτή τον ΟΑΣΠΕ (Οργανισμός Ανάπτυξης Σχολών Ποδοσφαίρου Ελλάδας) και τη συμμετοχή είκοσι ποδοσφαιρικών συλλόγων σε τέσσερις ηλικιακές κατηγορίες, Παίδων, Προπαίδων, Τζούνιορ, Προτζούνιορ. Ανάμεσά τους ήταν και η ακαδημία της Αγίας Άννας. Οι νεαροί Βολιώτες αθλητές εντυπωσίασαν με τις επιδόσεις τους…


…και με το ποδόσφαιρο που έπαιξαν, καταλαμβάνοντας τρίτες θέσεις σε προπαιδικό και παιδικό και παίρνοντας το βραβείο φερ-πλέι στο προπαιδικό.

Η διοργάνωση αφορούσε παιδιά γεννημένα από το 2001 ως και το 2008

Αναλυτικά:

ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ

PREJUNIOR – Πρωταθλήτριες

3ος : ΧΑΝΘ

2ος : ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

1ος : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ

JUNIOR – Πρωταθλήτριες

3ος : ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

2ος : ΑΚΡΙΤΕΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

1ος : ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Πρωταθλήτριες

3ος : ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΒΟΛΟΣ

2ος : ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

1ος : ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΠΑΙΔΙΚΟ -Πρωταθλήτριες

3ος : ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΒΟΛΟΣ

2ος : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1ος : ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ

MVP

ΠΑΙΔΙΚΟ: ΜΑΡΓΩΝΗΣ (ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ)

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ: ΚΑΤΩΠΟΔΗ (ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ)

JUNIOR: ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ (ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ)

PREJUNIOR: ΜΑΡΙΟΣ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ)

FAIRPLAY

ΠΑΙΔΙΚΟ: ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ: ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΒΟΛΟΣ

JUNIOR: ΑΚΡΙΤΕΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

PREJUNIOR: ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ: ΚΑΝΔΙΛΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ: ΡΟΥΝΕΛΣΗ ΧΟΥΤΖΙ (ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

JUNIOR: ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΑΚΗΣ (ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ)

PREJUNIOR: ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ)

ΠΡΩΤΟΣ ΣΚΟΡΕΡ

ΠΑΙΔΙΚΟ: ΑΛΕΞΙΟΥ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ: ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΚΡΙΤΕΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ)

JUNIOR: ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ (ΑΚΡΙΤΕΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ)

PREJUNIOR: ΜΠΙΤΖΑΝΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ)

*Η ομάδα Special Olympics παρέλαβε ξεχωριστά βραβεία!

Η ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

PRE JUNIOR

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ

2. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

3. ΧΑΝΘ

4. ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

5. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

6. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

8. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

JUNIOR

1. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

2. ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

3. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

4. ΛΥΚΟΙ

5. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

7. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

1. ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

2. ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

3. ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΒΟΛΟΣ

4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

5. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

6. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

8. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ

1. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ

2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

3. ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΒΟΛΟΣ

4. ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

5. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

6. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

7. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

8. SPECIAL OLYMPICS

Δείτε τις φωτό που ακολουθούν