![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ολοκληρώθηκε η φετινή χρονιά για τον Ρήγα Φεραίο, με την ομάδα να τερματίζει στην 6η θέση του βαθμολογικού πίνακα του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής κατηγορίας. Στο τελευταίο παιχνίδι ο Ρήγας ηττήθηκε με 1-0 από την Α.Ε. Καραϊσκάκης εντός έδρας. Δείτε μέσα από τον φωτογραφικό φακό του goalpost.gr στιγμιότυπα από την αναμέτρηση των δύο ομάδων που διεξήχθη στο στάδιο του Βελεστίνου:…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις