![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Τους διαιτητές για την 7η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής ανακοίνωσε η ΚΕΔ/ΕΠΟ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Στον 2ο όμιλο την αναμέτρηση Μαγνησιακός – ΑΟ Νέας Αρτάκης στο Π. Μαγουλάς την Κυριακή (22/10) στις 4:00μ.μ. θα διευθύνει ο Κωνσταντίνος Δημεράς από την ΕΠΣ Λάρισας. Βοηθοί του θα είναι οι Θωμάς Βαλιώτης και Μωυσής Τοπαλσάββας από την ίδια ΕΠΣ.
Παρατηρητής διαιτησίας ορίστηκε ο Ιωάννης Κρίκης Τρικάλων.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις