![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο νεαρός μεσοεπιθετικός άνοιξε το σκορ μόλις στο 3ο λεπτό και σημείωσε το γκολ της ισοφάρισης σε 2-2, με τον Κωνσταντίνο Κουλιεράκη να αποθεώνει με σχόλιο στο Instagram τον συμπαίκτη του.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
«Είσαι φονιάς αγόρι μου», ανέφερε στο μήνυμά του ο Κουλιεράκης, κάτω από την ανάρτηση του Γιάννη Κωνσταντέλια, με φωτογραφίες από πανηγυρικά του στιγμιότυπα από το ντέρμπι με την ΑΕΚ.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις