Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β’ ΕΣΚΑΘ

Τζάμπολ στις 23 Οκτωβρίου έχουμε στο πρωτάθλημα της Β’ ΕΣΚΑΘ. Από τη Μαγνησία θα λάβουν μέρος τέσσερις ομάδες και συγκεκριμένα ο Άδμητος Βελεστίνου, η Ιωλκία, ο Ελευθεριακός και η Δήμητρα Ευξεινούπολης. Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων όπως αυτό έχει γνωστό μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε:

 

1η αγωνιστική
Άδμητος Βελεστίνου-ΓΣ Φαλάνης
Ίκαρος Νεάπολης-Ηρακλής Χάλκης
Κέλτες-Αναγέννηση Αρμενίου
Ιωλκία Βόλου-Αναγέννηση Καλοχωρίου
Αντύπας Λάρισας-Αετοί Λάρ.
Δήμητρα Ευξ.-Ελευθεριακός

2η αγωνιστική
Ελευθεριακός-Αντύπας Λάρισας
Αετοί Λάρ.-Ιωλκία Βόλου
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Κέλτες
Αναγέννηση Αρμενίου-Ίκαρος Νεάπολης
Ηρακλής Χάλκης-Άδμητος Βελεστίνου
ΓΣ Φαλάνης-Δήμητρα Ευξ.

3η αγωνιστική
Άδμητος Βελεστίνου-Αναγέννηση Αρμενίου
Ίκαρος Νεάπολης-Αναγέννηση Καλοχωρίου
Κέλτες-Αετοί Λάρ.
Ιωλκία Βόλου-Ελευθεριακός
Αντύπας Λάρισας-Δήμητρα Ευξ.
ΓΣ Φαλάνης-Ηρακλής Χάλκης

4η αγωνιστική
Αντύπας Λάρισας-ΓΣ Φαλάνης
Δήμητρα Ευξ.-Ιωλκία Βόλου
Ελευθεριακός-Κέλτες
Αετοί Λάρ.-Ίκαρος Νεάπολης
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Άδμητος Βελεστίνου
Αναγγέννηση Αρμενίου-Ηρακλής Χάλκης

5η αγωνιστική
Άδμητος Βελεστίνου-Αετοί Λάρ.
Ίκαρος Νεάπολης-Ελευθεριακός
Κέλτες-Δήμητρα Ευξ.
Ιωλκία Βόλου-Αντύπας Λάρισας
Ηρακλής Χάλκης-Αναγέννηση Καλοχωρίου
ΓΣ Φαλάνης-Αναγέννηση Αρμενίου

6η αγωνιστική
Ιωλκία Βόλου-ΓΣ Φαλάνης
Αντύπας Λάρισας-Κέλτες
Δήμητρα Ευξ.-Ίκαρος Νεάπολης
Ελευθεριακός-Άδμητος Βελεστίνου
Αετοί Λάρ.-Ηρακλής Χάλκης
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Αναγέννηση Αρμενίου

7η αγωνιστική
Άδμητος Βελεστίνου-Δήμητρα Ευξ.
Ίκαρος Νεάπολης-Αντύπας Λάρισας
Κέλτες-Ιωλκία Βόλου
Αναγέννηση Αρμενίου-Αετοί Λάρ.
Ηρακλής Χάλκης-Ελευθεριακός
ΓΣ Φαλάνης-Αναγέννηση Καλοχωρίου

8η αγωνιστική
Κέλτες-ΓΣ Φαλάνης
Ιωλκία Βόλου-Ίκαρος Νεάπολης
Αντύπας Λάρισας-Άδμητος Βελεστίνου
Δήμητρα Ευξ.-Ηρακλής Χάλκης
Ελευθεριακός-Αναγέννηση Αρμενίου
Αετοί Λάρ.-Αναγέννηση Καλοχωρίου

9η αγωνιστική
Άδμητος Βελεστίνου-Ιωλκία Βόλου
Ίκαρος Νεάπολης-Κέλτες
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Ελευθεριακός
Αναγέννηση Αρμενίου-Δήμητρα Ευξ.
Ηρακλής Χάλκης-Αντύπας Λάρισας
ΓΣ Φαλάνης-Αετοί Λάρ.

10η αγωνιστική
Ίκαρος Νεάπολης-ΓΣ Φαλάνης
Κέλτες-Άδμητος Βελεστίνου
Ιωλκία Βόλου-Ηρακλής Χάλκης
Αντύπας Λάρισας-Αναγέννηση Αρμενίου
Δήμητρα Ευξ.-Αναγέννηση Καλοχωρίου
Ελευθεριακός-Αετοί Λάρ.

11η αγωνιστική
Άδμητος Βελεστίνου-Ίκαρος Νεάπολης
Αετοί Λάρ.-Δήμητρα Ευξ.
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Αντύπας Λάρισας
Αναγέννηση Αρμενίου-Ιωλκία Βόλου
Ηρακλής Χάλκης-Κέλτες
ΓΣ Φαλάνης-Ελευθεριακός

* Στον δεύτερο γύρο οι αγώνες αντιστρόφως.