Football League: Οι διαιτητές και το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής

Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 8ης αγωνιστικής στη Football League ανακοίνωσε η ΚΕΔ. Στην αναμέτρηση της Αναγέννησης Καρδίτσας με τον Παναιγιάλειο ορίστηκε ο Χαράλαμπος Αθανασίου από την ΕΠΣ Άρτας, ενώ στο παιχνίδι Σπάρτη – Τρίκαλα ο Γιάννης Νεοφυτιάδης από την ΕΠΣ Κορινθίας. Αναλυτικά οι ορισμοί και το πρόγραμμα:

Τετάρτη 4 Ιανουαρίου

14:00 Αιγινιακός-Καλλονή
Διαιτητής: Νίκος Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας)
Βοηθοί: Γιώργος Παπαλίτσας (Καρδίτσας), Γιώργος Στεφανής (Καρδίτσας)
4ος: Θανάσης Κατής (Καρδίτσας)

15:00 Κισσαμικός-Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Μιχαήλ Αντιπαριώτης (Ανατολικής Αττικής)
Βοηθοί: Ηλίας Μητάρης (Ανατολικής Αττικής), Κωνσταντίνος Τρουλινός (Ηρακλείου)
4ος: Γιώργος Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου)

15:00 Πανσερραϊκός-Αχαρναϊκός
Διαιτητής: Άγγελος Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Θανάσης Χαδήμογλου (Μακεδονίας), Ηλίας Εμπλιούκ (Ξάνθης)
4ος: Ενγκίν Κιγιτζί (Θράκης)

15:00 Αγροτικός Αστέρας-ΟΦΗ
Διαιτητής: Φώτης Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Θόδωρος Νταλούκας (Τρικάλων), Απόστολος Καρακώστας (Λάρισας)
4ος: Δημήτρης Μαλούτας (Ημαθίας)

15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Πανελευσινιακός
Διαιτητής: Χαράλαμπος Αθανασίου (Άρτας)
Βοηθοί: Χρήστος Παπαδημητρίου (Λάρισας), Κωνσταντίνος Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Αγησίλαος Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)

15:00 Παναιγιάλειος-Λαμία
Διαιτητής: Νίκος Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνος Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Σπύρος Χουλιάρας (Αιτ/νίας)
4ος: Παναγιώτης Κακρίδης (Κορινθίας)

15:00 Σπάρτη-Τρίκαλα
Διαιτητής: Γιάννης Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Παναγιώτης Σερεμέτης (Μεσσηνίας), Ιωσήφ Νίκα (Αρκαδίας)
4ος: Δημήτρης Γκοβέσης (Αρκαδίας)

15:00 Πανθρακικός-ΑΟΧ
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Παναγιώτης Καραΐσκος (Έβρου), Άγγελος Ζήρδας (Δράμας)
4ος: Πασχάλης Τρακαλιάνης (Σερρών)

17:00 Καλλιθέα-Άρης
Διαιτητής: Γιώργος Φουκάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Γιώργος Κουντουρέλλης (Αθηνών), Κωνσταντίνος Φαρμάκης (Δυτικής Αττικής)
4ος: Χρήστος Μανουράς (Τρικάλων)