Το πρόγραμμα της Νίκης Βόλου

Τον Θησέα στο Πανθεσσαλικό θα υποδεχθεί στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος η Νίκη Βολου, ενώ στη συνέχεια θα αντιμετωπίσει τη Στυλίδα και τον Α.Ο. Σελλάνων εκτός έδρας. Στο Πανθεσσαλικό θα επανέλθει την 4η αγωνιστική, φιλοξενώντας τον Απόλλωνα Μακρυχωρίου. Στην 5η «στροφή» του πρωταθλήματος θα ταξιδέψει στην Ιτέα για το ματς με τον τοπικό Αστέρα ενώ την 6η αγωνιστική η κληρωτίδα έβγαλε το βολιώτικο ντέρμπι με γηπεδούχο τη Νίκη Βόλου.

Οι πρώτες 6 αγωνιστικές για τη Νίκη Βόλου:

1η αγωνιστική: Νίκη Βόλου – Θησέας (30/09, 16:00)

2η αγωνιστική: Στυλίδα – Νίκη Βόλου (07/10, 16:00)

3η αγωνιστική: Α.Ο. Σελλάνων – Νίκη Βόλου (14/10, 16:00)

4η αγωνιστική: Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου (21/10, 16:00)

5η αγωνιστική: Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου (27/10, 15:00)

6η αγωνιστική: Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου (04/11, 15:00)

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ου ομίλου:

1η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων- ΑΟ Στυλίδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Φωκικός
Νίκη Βόλου-Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού- Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου- Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας-ΑΣ Μετέωρα

2η αγωνιστική
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- ΑΟ Σελλάνων
ΑΟ Στυλίδας- Νίκη Βόλου
Φωκικός – ΓΣ Αλμυρού
Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας- Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός-Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου- ΑΣ Μετέωρα

3η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρού- Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Στυλίδας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός
Αστέρας Ιτέας-Θησέας Αγριάς
ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου -Πιερικός

4η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού- ΑΟ Σελλάνων
Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Στυλίδας- Αστέρας Ιτέας
Φωκικός- ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

5η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων- Απόλλων Μακρυχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΓΣ Αλμυρού
Αστέρας Ιτέας- Νίκη Βόλου
ΑΣ Μετέωρα -Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου -ΑΟ Στυλίδας
Πιερικός – Φωκικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς

6η αγωνιστική
Οικονόμος Τσαριτσάνης- ΑΟ Σελλάνων
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Πιερικός
ΑΟ Στυλίδας- Αναγέννηση Καρδίτσας
Φωκικός- Θησέας Αγριάς

7η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων- Αστέρας Ιτέας
ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Πιερικός- ΓΣ Αλμυρού
Αναγέννηση Καρδίτσας -Νίκη Βόλου
Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Φωκικός – ΑΟ Στυλίδας

8η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα- ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας -Ολυμπιακός Βόλου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
Απόλλων Μακρυχωρίου- Αναγέννηση Καρδίτσας
ΓΣ Αλμυρού- Θησέας Αγριάς
Νίκη Βόλου – Φωκικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- ΑΟ Στυλίδας

9η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός- ΑΣ Μετέωρα
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας
Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Φωκικός- Απόλλων Μακρυχωρίου
ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

10η αγωνιστική
Πιερικός- ΑΟ Σελλάνων
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΣ Μετέωρα- Θησέας Αγριάς
Αστέρας Ιτέας- Φωκικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης- ΑΟ Στυλίδας
Απόλλων Μακρυχωρίου- Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΓΣ Αλμυρού- Νίκη Βόλου

11η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων- Αναγέννηση Καρδίτσας
Θησέας Αγριάς – Πιερικός
Φωκικός- Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Στυλίδας – ΑΣ Μετέωρα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Αστέρας Ιτέας
Νίκη Βόλου- Οικονόμος Τσαριτσάνης
Απόλλων Μακρυχωρίου- ΓΣ Αλμυρού

12η αγωνιστική
Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός
Πιερικός- ΑΟ Στυλίδας
Ολυμπιακός Βόλου -Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΣ Μετέωρα -Νίκη Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού
Οικονόμος Τσαριτσάνης- Απόλλων Μακρυχωρίου

13η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων-Φωκικός
ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου- Πιερικός
ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Μακρυχωρίου- ΑΣ Μετέωρα
Αστέρας Ιτέας- Οικονόμος Τσαριτσάνης