Όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β’ ΕΠΣΘ

Δεκατρείς ομάδες θα λάβουν μέρος στο νέο πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣΘ, καθώς δεν δήλωσε συμμετοχή ο Αγροτικός Αϊδινίου. Έτσι, σε κάθε αγωνιστική μία ομάδα θα έχει ρεπό.


Φέτος η Β’ ΕΠΣΘ θα διεξαχθεί σε έναν όμιλο και το παιχνίδι που ξεχωρίζει στην πρεμιέρα είναι αυτό ανάμεσα στον Τοξότη και στον Αστέρα Ριζομύλου.

Συνοπτικά το πρόγραμμα των αγώνων της Β’ τοπικής κατηγορίας:

1η αγωνιστική
ΦΘ Αγχιάλου-ΑΕ 2002
Τοξότης-Αστέρας Ριζ.
Ελευθεριακός-Παγασητικός
Δάφνη-Μακρινίτσα
Μικροθήβες-Πανιώνιος
Ιάσων Α.Μ.-Άνθ. Γαζής
Ρεπό: Πηλέας

2η αγωνιστική
Πηλέας-ΦΘ Αγχιάλου
ΑΕ 2002-Τοξότης
Αστέρας Ριζ.-Δάφνη
Παγασητικός-Μικροθήβες
Μακρινίτσα-Ιάσων Α.Μ.
Πανιώνιος -Άνθ. Γαζής
Ρεπό: Ελευθεριακός

3η αγωνιστική
ΦΘ Αγχιάλου-Τοξότης
Ελευθεριακός-Πηλέας
Δάφνη-ΑΕ 2002
Ιάσων Α.Μ.-Αστέρας Ριζ.
Άνθ. Γαζής-Παγασητικός
Πανιώνιος-Μακρινίτσα
Ρεπό: Μικροθήβες

4η αγωνιστική
Ελευθεριακός-ΦΘ Αγχιάλου
Τοξότης-Δάφνη
Πηλέας-Μικροθήβες
ΑΕ 2002-Ιάσων Α.Μ.
Αστέρας Ριζ.-Πανιώνιος
Παγασητικός-Μακρινίτσα
Ρεπό: Ανθ. Γαζής

5η αγωνιστική
ΦΘ Αγχιάλου-Δάφνη
Μικροθήβες-Ελευθεριακός
Ιάσων Α.Μ.-Τοξότης
Άνθ. Γαζής-Πηλέας
Πανιώνιος-ΑΕ 2002
Παγασητικός-Αστέρας Ριζ.
Ρεπό: Μακρινίτσα

6η αγωνιστική
Μικροθήβες-ΦΘ Αγχιάλου
Δάφνη-Ιάσων Α.Μ.
Ελευθεριακός-Άνθ. Γαζής
Τοξότης-Πανιώνιος
Πηλέας-Μακρινίτσα
ΑΕ 2002-Παγασητικός
Ρεπό: Αστέρας Ριζ.

7η αγωνιστική
ΦΘ Αγχιάλου-Ιάσων Α.Μ.
Άνθ. Γαζής-Μικροθήβες
Πανιώνιος-Δάφνη
Μακρινίτσα-Ελευθεριακός
Παγασητικός-Τοξότης
Αστέρας Ριζ.-Πηλέας
Ρεπό: ΑΕ 2002

8η αγωνιστική
Άνθ. Γαζής-ΦΘ Αγχιάλου
Ιάσων Α.Μ.-Πανιώνιος
Μικροθήβες-Μακρινίτσα
Δάφνη-Παγασητικός
Ελευθεριακός-Αστέρας Ριζ.
Πηλέας-ΑΕ 2002
Ρεπό: Τοξότης

9η αγωνιστική
ΦΘ Αγχιάλου-Πανιώνιος
Μακρινίτσα-Άνθ. Γαζής
Παγασητικός-Ιάσων Α.Μ.
Αστέρας Ριζ.-Μικροθήβες
ΑΕ 2002-Ελευθεριακός
Τοξότης-Πηλέας
Ρεπό: Δάφνη

10η αγωνιστική
Μακρινίτσα-ΦΘ Αγχιάλου
Πανιώνιος-Παγασητικός
Άνθ. Γαζής-Αστέρας Ριζ.
Μικροθήβες-ΑΕ 2002
Δάφνη-Πηλέας
Ελευθεριακός-Τοξότης
Ρεπό: Ιάσων Α.Μ.

11η αγωνιστική
ΦΘ Αγχιάλου-Παγασητικός
Αστέρας Ριζ.-Μακρινίτσα
ΑΕ 2002-Άνθ. Γαζής
Πηλέας -Ιάσων Α.Μ.
Τοξότης-Μικροθήβες
Δάφνη-Ελευθεριακός
Ρεπό: Πανιώνιος

12η αγωνιστική
Αστέρας Ριζ.-ΦΘ Αγχιάλου
Μακρινίτσα-ΑΕ 2002
Πανιώνιος-Πηλέας
Άνθ. Γαζής-Τοξότης
Ιάσων Α.Μ.- Ελευθεριακός
Μικροθήβες-Δάφνη
Ρεπό: Παγασητικός

13η αγωνιστική
ΑΕ 2002-Αστέρας Ριζ.
Πηλέας-Παγασητικός
Τοξότης-Μακρινίτσα
Ελευθεριακός-Πανιώνιος
Δάφνη-Άνθ. Γαζής
Ιάσων Α.Μ.-Μικροθήβες
Ρεπό: Αγχίαλος
*Στον δεύτερο γύρο οι ομάδες αντιστρόφως